0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Офіційні правила та умови проведення розіграшу

Поділитись:

(далі за текстом — «Правила» та «Розіграш» відповідно)

1. Організатор і Виконавець розіграшу, мета
1.1. Організатором та виконавцем розіграшу є ТОВ «НЕОМЕД 2007», що володіє торговою маркою «Мати та дитина».
1.2. Мета проведення розіграшу – проведення соціального проекту #лелекаприлетить шляхом розіграшу програми ЕКЗ та підвищення лояльності до медичного центру під торговою маркою «Мати та дитина».
1.3. Розіграш не є лотереєю, азартною або іншою, заснованою на ризику грою і учасники Розіграшу не несуть майнових ризиків, пов’язаних з участю в Розіграші. Процедура проведення Розіграшу не пов’язана з внесенням учасниками плати. Організатор не отримує винагороду від Учасників за участь в Розіграші

2. Учасники розіграшу

2.1. Учасниками Розіграшу можуть бути будь-які особи, які є громадянами України та проживають на території України.
Участь в Розіграші неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб заборонена.
2.2. Учасником розіграшу може бути будь-яка особа, яка виконала всі умови, необхідні для участі в розіграші, зазначені в Анкеті за посиланням .
2.3. Учасниками розіграшу не визнаються і не мають права брати участь в розіграші:
- особи, в яких є чинний договір на проведення допоміжних репродуктивних технологій в медичному центрі "Мати та дитина".
- особи, які не відвідали особисту консультацію у лікаря репродуктолога або не скористались послугою надання інформації щодо вибору програми лікування онлайн.
- співробітники компанії, які беруть участь в організації розіграшу (спонсори/партнери);
- особи, які не перебувають у зареєстрованому шлюбі;
- чоловік або дружина осіб, зазначених в першому абзаці п.2.3. даних Правил, а також найближчі родичі (матір, батько, брати, сестри, діти);
- особи, які не відповідають умовам або не виконують умови даних Правил.

3. Права та обов’язки Учасників розіграшу
3.1. Права Учасника розіграшу:
3.1.1. Ознайомитись з офіційними правилами розіграшу.
3.1.2. Брати участь в розіграші в порядку, визначеному даними Правилами.
3.1.3. Отримувати інформацію про зміну Правил розіграшу.
3.2. Обов’язки Учасника розіграшу:
3.2.1. Дотримуватися та виконувати умови Правил розіграшу.
3.2.2. У випадку визначення Учасника розіграшу як такого, що має право отримати Приз розіграшу, Учасник зобов’язаний виконати усі необхідні для цього дії, що зазначені в Правилах розіграшу.
3.2.3. Надати Організатору права на використання його персональних даних наданих для участі в розіграші, зокрема, на використання імені Учасника/Переможця, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, на безоплатній основі.

4. Права та обов’язки Організатора розіграшу
4.1. Обов’язки Організатора розіграшу:
4.1.1. Провести розіграш у відповідності з даними Правилами розіграшу.
4.1.2. Видати Приз розіграшу Учаснику розіграшу, що вірно виконав всі умови Правил, в тому числі умови передбачені  п. 8.
4.2. Права Організатора розіграшу:
4.2.1. Організатору розіграшу надаються усі Права, передбачені цими Правилами розіграшу та чинним законодавством України.
4.2.2. Відмовити у видачі Призу Учаснику, який не виконав всі умови вказані в п.8 цих Правил розіграшу правильно та у повному обсязі.
4.2.3. Відмовити у видачі Призу Учаснику, який не відповідає вимогам Правил розіграшу.
4.2.4. Для отримання Учасником Призу, Організатор має право вимагати від Учасника додаткові документи, що ідентифікуватимуть його особу.

5. Тривалість періоду розіграшу та місце проведення визначення результату розіграшу
5.1. Розіграш триває з 02 травня 2022 року до 14 червня 2022 року. Термін проведення Розіграшу може бути продовжений за рішенням Організатора.
5.2. 14 червня 2022 року буде проведено Визначення Результату Розіграшу призу на офіційній сторінці "Мати та дитина" у Телеграм https://t.me/motherchildua з 14:00 до 18:00 години.

6. Призовий фонд
6.1. Призовий фонд розіграшу складається з :
– 1 програма ЕКЗ (Контрольована стимуляція яєчників; Медикаментозний супровід програми ЕКЗ; Трансвагінальна пункція яєчників; Інтрацитоплазматична ін'єкція сперматозоїдів (ICSI): 1-10 яйцеклітин;  Культивування ембріонів; Перенесення ембріонів; Визначення рівня прогестерону в сироватці крові однократне; Консультація репродуктолога або УЗД в терміни до 10 тижнів; Швидкий тест на визначення ХГЛ в зразках сечі.)

6.2. Призовий фонд обмежений і складає зазначену в п.6.1. кількість призів.
6.3.Відповідальність організатора, за видачу призів обмежується вищезгаданою  в п. 6.1 кількістю призів.
6.4.При цьому Організатор розіграшу залишає за собою право збільшити кількість призового фонду розіграшу, або включити додаткові Призи, які не прописані в даних Правилах.

7. Порядок і спосіб інформування про умови розіграшу
7.1. Інформування щодо умов та правил проведення розіграшу та визначення результату розіграшу здійснюється шляхом :
- розміщення посту про розіграш та його умови в соціальних мережах;
- розміщення посту про розіграш та його умови на сайті компанії.
7.2. Інші методи інформування визначаються на розсуд організатора.

8. Умови участі в розіграші
8.1. Для участі в розіграші, учаснику необхідно виконати усі наступні умови (дії):
8.1.1. Заповнити анкету .
8.1.2. Мати можливість прийняти дзвінок організаторів в день розіграшу.
8.1.3. Учасник розіграшу не повинен мати діючий договір будь-якої програми ЕКЗ в "Мати та дитина".
8.1.4. Учасник повинен відвідати особисту консультацію у лікаря репродуктолога або скористатись послугою надання інформації щодо вибору програми лікування онлайн.
8.2. Ідентифікація переможця розіграшу здійснюється організатором за допомогою анкети та документа, що посвідчує особу.

9. Умови визначення Переможця розіграшу
9.1.  14 червня 2022 року анкети всіх учасників передаються Організатору розіграшу, для подальшого розіграшу.
9.2.  14 червня 2022 року шляхом засідання комісії провідних медичних фахівців Організатора  визначено переможця. Після здійснення вибору, на номер вказаний у анкеті учасника-переможця, буде здійснено дзвінок, для його повідомлення  про виграш у розіграші.
9.3. Результати визначення переможців будуть оголошені з 14:00 до 18:00 години 14 червня 2022 року на офіційній сторінці "Мати та дитина" у Телеграм https://t.me/motherchildua з 14:00 до 18:00 години.
9.4. Результати визначення переможця розіграшу, що отримають право на отримання Призу, є остаточними й оскарженню не підлягають. Організатор розіграшу гарантує об'єктивність проведення  визначення Переможців.
9.5. Організатор розіграшу не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцями розіграшу і прав на отримання Призу. Організатор розіграшу не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

10. Терміни та порядок отримання Призу розіграшу
10.1. Протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту проведення розіграшу Переможець зобов'язаний надіслати на електронну адресу pr@mdclinics.com.ua копії таких документів:
– паспорт (сторінка (-и) з фотографією (- ями), сторінку з даними про те коли, де та яким органом видано паспорт, сторінку з реєстрацією місця проживання), або копію ID-картки та Довідки про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру (що додається до ID-картки);
– копію довідки про присвоєння індивідуального ідентифікаційного номера;
10.2. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається. Приз обміну та поверненню не підлягає.
10.3. Організатор розіграшу не несе відповідальності за неможливість надання можливості Переможцю отримати Приз з будь-яких причин, що не залежать від Організатора розіграшу, в т. ч. у випадку, якщо ім'я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв'язку з Переможцем розіграшу були вказані неправильно та/або нерозбірливо, або змінені тощо. При цьому такі Переможці розіграшу не мають права на одержання від Організатора розіграшу будь-якої компенсації.
10.4. Організатор не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до втрати анкет, які надають змогу брати участь у даному розіграші.
10.5. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення розіграшу, інші непідвладні контролю з боку Організатора розіграшу обставини.
10.6. Організатор самостійно визначає медичного спеціаліста, який буде здійснювати проведення медичних послуг.

11. Персональні дані
11.1. Учасник розіграшу діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник розіграшу бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в розіграші та отриманням Призу.
11.2. Беручи участь у розіграші, кожен Учасник засвідчує і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами та буде їх дотримуватись, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором розіграшу на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою, інформаційною, рекламною та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, але не обмежуючись, для проведення цього розіграшу згідно з офіційними Правилами (визначення Учасників розіграшу, які мають право одержати Приз, підготовки статистичної інформації, тощо).

12. Додаткові умови розіграшу
12.1. Організатор розіграшу залишає за собою право не вступати в письмові і інші контакти з учасниками Розіграшу, за винятком випадків, передбачених цими Правилами.
12.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором розіграшу відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора розіграшу є остаточним і не підлягає оскарженню.
12.3. Зміна та доповнення Правил розіграшу можлива у випадку їхнього затвердження Організатором розіграшу та розміщення корегованих Правил на сайті mdclinics.com.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.
12.4. Проведення виграшної програми відбувається в Медичний центр "Мати та дитина" Київ, Макіївська 8 та Київ, Юрія Литвинського 54/15
12.5. Беручи участь в розіграші, кожен Учасник/Переможець тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором розіграшу з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання імені Учасника/Переможця, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії/відео у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором розіграшу та/або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Схожі новини
Корпоративний журнал "Мати та дитина". Випуск #1
Корпоративний журнал "Мати та дитина". Випуск #1
Детальнiше
План Б - Випуск #3
План Б - Випуск #3
Детальнiше
IFRM 2017 "Особливості ведення вагітності після ЕКЗ"
IFRM 2017 "Особливості ведення вагітності після ЕКЗ"
Детальнiше
Новини від 28.08.18 - Винярський Ярослав Михайлович
Новини від 28.08.18 - Винярський Ярослав Михайлович
Детальнiше
Вебінар: Секрети спермограми. Лікар уролог Потапчук С.
Вебінар: Секрети спермограми. Лікар уролог Потапчук С.
Детальнiше
Право на податкову знижку
Право на податкову знижку
Детальнiше
Вебінар: Невдалі спроби ДРТ або що таке не щастить і як з цим боротись. Воробей-Вихівська Віра
Вебінар: Невдалі спроби ДРТ або що таке не щастить і як з цим боротись. Воробей-Вихівська Віра
Детальнiше
Вебінар: позаматкова вагітність чому? як та які перспективи? Лікар Воробей-Вихівська Віра
Вебінар: позаматкова вагітність чому? як та які перспективи? Лікар Воробей-Вихівська Віра
Детальнiше
Вебінар: Як завагітніти? хто такий репродуктолог? Лікар репродуктолог Вацик Мирослава
Вебінар: Як завагітніти? хто такий репродуктолог? Лікар репродуктолог Вацик Мирослава
Детальнiше
Вебінар: Пренатальні скринінги. Лікар генетик Єлесічева Олена
Вебінар: Пренатальні скринінги. Лікар генетик Єлесічева Олена
Детальнiше
Сурогатне материнство: сучасні тенденції
Сурогатне материнство: сучасні тенденції
Детальнiше
Конференція "Мультидисциплінарний підхід до проблеми невдалих спроб ДРТ"
Конференція "Мультидисциплінарний підхід до проблеми невдалих спроб ДРТ"
Детальнiше
Вебінар: Хто такий ембріолог. Михайленко Євгенія
Вебінар: Хто такий ембріолог. Михайленко Євгенія
Детальнiше
​Офіційні правила та умови проведення розіграшу
​Офіційні правила та умови проведення розіграшу
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок
ЕКЗ в подарунок
Детальнiше
Материнство - каталізатор жіночого потенціалу: 8 принципів щасливої родини від Наталії Данкович
Материнство - каталізатор жіночого потенціалу: 8 принципів щасливої родини від Наталії Данкович
Детальнiше
Мультидисциплінарний підхід до проблеми невдалих спроб ДРТ 27/09/2019
Мультидисциплінарний підхід до проблеми невдалих спроб ДРТ 27/09/2019
Детальнiше
Вебінар: Гід по контрацепції, які є варіанти? Лікар Нікітіна Анастасія
Вебінар: Гід по контрацепції, які є варіанти? Лікар Нікітіна Анастасія
Детальнiше
Мрія здійсниться, ми допоможемо!
Мрія здійсниться, ми допоможемо!
Детальнiше
Відгук: лікар Нікітіна Анастасія
Відгук: лікар Нікітіна Анастасія
Детальнiше
Як здійснити онлайн оплату послуг?
Як здійснити онлайн оплату послуг?
Детальнiше
Оплата частинами від monobank
Оплата частинами від monobank
Детальнiше
Вітаємо в команді нового генерального директора
Вітаємо в команді нового генерального директора
Детальнiше
Зміни в роботі медичного центру на Макіївській 8
Зміни в роботі медичного центру на Макіївській 8
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 22 06 2020
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 22 06 2020
Детальнiше
Вебінар: Ендокринне безпліддя. Базова інформація.
Вебінар: Ендокринне безпліддя. Базова інформація.
Детальнiше
Правила відвідування медичного центру
Правила відвідування медичного центру
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 05 08 2020
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 05 08 2020
Детальнiше
Статистика успішності програм лікування безпліддя
Статистика успішності програм лікування безпліддя
Детальнiше
Політика приватності для використання мобільної програми
Політика приватності для використання мобільної програми
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 08 09 2020
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 08 09 2020
Детальнiше
Українська народна премія - 2020: МЦ "Мати та дитина" - Переможець у номінації Клініка репродуктивної медицини 2020 року
Українська народна премія - 2020: МЦ "Мати та дитина" - Переможець у номінації Клініка репродуктивної медицини 2020 року
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 27 10 2020
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 27 10 2020
Детальнiше
Нові пакети спостереження вагітності
Нові пакети спостереження вагітності
Детальнiше
Привітання з Новим роком 2021! Графік роботи на новорічні свята
Привітання з Новим роком 2021! Графік роботи на новорічні свята
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 24 12 2020
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 24 12 2020
Детальнiше
10 фактів про запліднення
10 фактів про запліднення
Детальнiше
#нашісестри Макіївська 8
#нашісестри Макіївська 8
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 31 03 2021
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 31 03 2021
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок  01.06.21-15.07.21
ЕКЗ в подарунок 01.06.21-15.07.21
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 15 07 2021
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 15 07 2021
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 25 12 2021
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 25 12 2021
Детальнiше
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 15 10 2021
ЕКЗ в подарунок: вітаємо переможців #лелекаприлетить 15 10 2021
Детальнiше
Графік роботи на новорічні свята
Графік роботи на новорічні свята
Детальнiше
Нова послуга на Героїв Сталінграда: Онкоскринінг «Впевнена та здорова»
Нова послуга на Героїв Сталінграда: Онкоскринінг «Впевнена та здорова»
Детальнiше
Графік роботи
Графік роботи
Детальнiше
Зберігання кріоконсервованого матеріалу
Зберігання кріоконсервованого матеріалу
Детальнiше
Відновлення роботи філії медичного центру «Мати та дитина» у Львові
Відновлення роботи філії медичного центру «Мати та дитина» у Львові
Детальнiше
Відновили роботу всі медичні центри: Києв, Львів та Житомир
Відновили роботу всі медичні центри: Києв, Львів та Житомир
Детальнiше
ЕКО в подарунок!
ЕКО в подарунок!
Детальнiше
Всі новини та статті
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205