Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
ДД
Оследина месячные начались в Феврале,после как бы их конца были коричнево-красные выделения каждый день ,последних 10 дней обильные выделения со сгустками ,с чем это может быть связано ?
Ирина Валерьевна, добрый день!
Мне 48 лет. По Вашей рекомендации принимаю променсил стартер+ фемостон 1\10. Фемостон принимаю 3 года. Сейчас нахожусь в Испании. Аналог Фестона тут вроде бы Trisequens по рецепту. Можно его или посоветуете другой аналог?
Скажіть будьласка як мені отримати договір про те що я була вашим пацієнтом? Я не можу отримати допомогу від держави без вашого договору,адже мій примірник було втрачено
Доброго дня, мені Ваш лікар Воробей-Вихівська Віра Миколаївна назначила приймати на згт препарат фемостон 2/10, в зв‘язку з війною і виїздом за кордон у Литву, цього препарату тут немає, є лише фемостон 1/5. На який препарат я можу замінити? Можливо є якісь аналоги в Європі?
Дякую завчасно за відповідь
Доброго дня, скажіть будь ласка коли ви надішлете мені кошти повернення послуг яке було оформлене 16.02 в лікарні на Героїв Сталінграда 8. Всі документи були оформлені. Лікар Масуд Наталя.
ДД
Оследина месячные начались в Феврале,после как бы их конца были коричнево-красные выделения каждый день ,последних 10 дней обильные выделения со сгустками ,с чем это может быть связано ?
Ирина
Доброго дня необхідний огляд та консультація. Чекаємо на вас.
Ирина Валерьевна, добрый день!
Мне 48 лет. По Вашей рекомендации принимаю променсил стартер+ фемостон 1\10. Фемостон принимаю 3 года. Сейчас нахожусь в Испании. Аналог Фестона тут вроде бы Trisequens по рецепту. Можно его или посоветуете другой аналог?
Скажіть будьласка як мені отримати договір про те що я була вашим пацієнтом? Я не можу отримати допомогу від держави без вашого договору,адже мій примірник було втрачено
Доброго дня, мені Ваш лікар Воробей-Вихівська Віра Миколаївна назначила приймати на згт препарат фемостон 2/10, в зв‘язку з війною і виїздом за кордон у Литву, цього препарату тут немає, є лише фемостон 1/5. На який препарат я можу замінити? Можливо є якісь аналоги в Європі?
Дякую завчасно за відповідь
Доброго дня, скажіть будь ласка коли ви надішлете мені кошти повернення послуг яке було оформлене 16.02 в лікарні на Героїв Сталінграда 8. Всі документи були оформлені. Лікар Масуд Наталя.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.