пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

8503
Задати питання лікарю
не указано
Добрый день Когда планируется возобновление работы филиала в Киеве?
Евгения
Котлік Володимир Володимирович
Читати Відповідь
Оплата за зберігання_УТОЧНЕННЯ
Доброго дня, Розумію, що у Вас наразі обмежені можливості, як у всіх, але дуже прошу консультантів написати мені на мейл або зв"язатись по Viber/What's Up/Telegramm для уточнення деталей оплати. Ви надіслали реквізити для платежу, але я не знаю, яку суму платити (у договорі не зазначено). Підходить строк оплати і я боюсь не встигнути і в результаті втратити матеріал. Дуже дякую
Svitlana
Читати Відповідь
Не наступает беременность
Если у меня шансы забеременеть
Ирина
Читати Відповідь
Оплата за зберігання матеріалу
Доброго дня, Минулого року здавала свій матеріал на зберігання (контракт від кінця квітня 2021). Наразі хочу оплатити ще річне зберігання. Написала на електронну адресу для уточнення реквізитів, але не отримала відповіді. Я живу не в Україні, тому не маю змоги відповісти на дзвінок на укр. номер, можу спілкуватись лише у месенджерах. Будь ласка, звяжіться зі мною для уточнення деталей оплати. Дуже дякую! Переможемо
Svitlana
Читати Відповідь
Вагітність
Доброго дня, Ольго Іванівна. Я у вас лікувалась в грудні. Декілька тижнів назад дізналась що вагітна...але щось йде не так. Я зараз в Польщі. У мене почались легкі виділення бежевого кольору. Одразу зробили УЗД. наче 5 тиждень, але розвитку плода наче не спостерігається. Виписали таблетки Duphaston. Сказали якщо буде після них криваве виділення, то результат поганий, почекати тиждень і прийти на наступний огляд. Після цих таблеток болить живіт як перед місячними. І виділення брудні тільки після прийомк таблетки. Чим далі час від прийому, тим виділення зникає. Не знаю чи правильно все роблю.. їщо взагалі робити та як бути далі? Підкажіть будь ласка
Євгенія
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205