Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Я раніше ходила до Вас на прийом. Я пила таблетки Джаз Плюс, коли ми тікали з дому Я їх загубилася і не пила три дні не доживши пластинку. Зараз у мене почалася кровотеча, я не знаю що мені робити...?
Я здавала аналізи у вас 19.02 і 24.02 була записана на прийом, але в зв'язку з ситуацією на прийом не попала,і аналізи теж мені на емейл не прийшли,я зараз змоги приїхати немаю, бо я за кордоном ,можливо ви мені чимось допоможете ,дякую)
Работает ли мед центр в данное время можна ли здать у вас анализы в Киеве, делаете ли анализ на определение пола плода, либо может определение пола входит в какой-то анализ, который вы делаете
Доброго вечора?
Ми пацієнти вашої клініки і маємо 5 ембріонів на зберіганні. В березні був запланований перенос, але?…
Тепер болюче питання: що ви радите робити? Чи можливо забрати наших сніжинок і перевезти їх на мирну територію? Дуже боїмося, що вони можуть опинитись у небезпеці?
Я раніше ходила до Вас на прийом. Я пила таблетки Джаз Плюс, коли ми тікали з дому Я їх загубилася і не пила три дні не доживши пластинку. Зараз у мене почалася кровотеча, я не знаю що мені робити...?
Данильчук Дарія
Доброго дня, зверніться до лікаря на огляд. Або запишіться на онлайн візит для координаціїї подальших дій.
Я здавала аналізи у вас 19.02 і 24.02 була записана на прийом, але в зв'язку з ситуацією на прийом не попала,і аналізи теж мені на емейл не прийшли,я зараз змоги приїхати немаю, бо я за кордоном ,можливо ви мені чимось допоможете ,дякую)
Христина
Передали інформацію. Напишіть нам у віконечко чата свої ПІБ та номер мобільного.
Работает ли мед центр в данное время можна ли здать у вас анализы в Киеве, делаете ли анализ на определение пола плода, либо может определение пола входит в какой-то анализ, который вы делаете
Ольга
Доброго дня, зараз медичн центри наші не працюють (станом на 11.03.22). Так в нас є такі дослідження, запрошуємо зараз на онайн консультацію, щоб визначитись з необхідним.
Доброго вечора?
Ми пацієнти вашої клініки і маємо 5 ембріонів на зберіганні. В березні був запланований перенос, але?…
Тепер болюче питання: що ви радите робити? Чи можливо забрати наших сніжинок і перевезти їх на мирну територію? Дуже боїмося, що вони можуть опинитись у небезпеці?
Юлия
Під час війни ми турбуємось про безпеку усього біологічного матеріалу пацієнтів (ембріонів, ооцитів та сперми), які знаходяться на зберіганні в медичному центрі «Мати та дитина».
Наше першочергове завдання - зберегти живе. Ми слідкуємо за рівнем рідкого азоту в наших дьюарах та забезпечуємо його доставку під час воєнних дій.
В нас встановлена система фіксації рівня рідкого азоту та температури у дьюарах, що дистанційно сповіщує про необхідність його поповнення. Весь наш кріобанк на 100% забезпечений рідким азотом. Сподіваємося тільки на перемогу у найближчий час! Бережіть себе і своїх близьких!
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.