пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

8503
Задати питання лікарю
ЕКО
Доброго дня, були на консультіції у Котлика В.В. він переглянув наші аналізи, які у нас були, та відправив до іншого репродуктолога, сказав що він замається саме БЕЗПЛІДДЯМ, а нам треба "краще старатись". За рекомендацією іншого репродуктолога чоловік здав знову не тільки спермограму, а й Hba - тест, результат якого був менше 80% (30%), нам сказали що подальше планування вагітності тільки ЕКО, ми були згідні тому що хочемо вже скоріше стати батьками, але перед цим чоловіку треба було піти до лікаря уролога-андролога щоб він оглянув чоловіка. Ми знали, що у чоловіка є варікоцелє (до цього їздили по інших лікарях), але не хотіли його трогать (тому що читали про нього що одним допомає операція, а іншим - ні). Лікар все рівно настаює на операції, але перед цим потрібно зробити "на всяк випадок" кріоконсервацію:) , ми вже згідні на все, але все рівно трішки страшно, тому що по мимо варікоцелє у чоловіка є ще кіста невеличка і лікар не знає що саме знижує показник Hba-тесту варікоцелє чи кіста, тому він хоче чирізать і те і те і пояснює, що кріоконсервація потрібна для того щоб "а вдруг я щось задіну". Хотіла б почути думку ще інших лікарів-репродуктологів. Що робити в даній ситуації? Лікар уролог - андролог стверджує, що для ЕКО Hba- тест всерівно повинен бути 50% як мінімум, а в іншому випадку ЕКО буде невдалим.
Анонім
Клименко Євген Володимирович
Читати Відповідь
кров'янисті виділення місяць
мені 21 , місячних немає , статевого життя не було , діагноз мале виділення фуллікул, матка мала за розмірами. Місячних немає зовсім , останнім два місяці було щось але вони були 7 днів і все( дуже мало , просто мазалось ) зараз вже місяць кров'янисті виділення потроху постійно , може один день немає , потім знову, відчуваю себе набрякшою , и відчуваю инколи якесь тяжіння в низу живота , але це не біль , просто инколи неприємно. Питання в тому що це нормально при такому діагнозі, чи слід звернутись до спеціаліста ?
Анастасия
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Читати Відповідь
терміни виконання
скільки часу виконується аналіз -Визначення мікробіома урогенітального тракту у жінок методом секвенування нового покоління (NGS)
Оля
Бабенко Оксана Михайлівна
Читати Відповідь
Нет эякуляции у мужчины
Добрый день, такой вопрос : проблема у мужчины очень редкие оргазмы и плохая морфология нормальных форм сперматозоидов меньше 4%. Планируем зачатие.... мне 42 мужчине 51 У вас отделение занимается лечением подобных проблем, или это не Ваша специализация?
Анна Степанова
Клименко Євген Володимирович
Читати Відповідь
Запись на консультацию
Напишите пожалуйста контактный номер Вашей клиники , на котором есть любой месенджер (Вайбер, Вотсап, Телеграмм) , чтобы было удобно связаться с Вами из за границы. На Ваш номер 0-800-208-944 дозвониться не могу
Наталья
Вербицька Наталія Ярославівна
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205