Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.
Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка може бути причина зупинки розвитку ембріонів на 3 дні при екз? Чи можна вважати нормою, що при пункції було взято 15 яйцеклітин, але до 5 дня дожив тільки 1 ембріон? Я дуже переймаюсь що він може не прижитись при переносі…
Доброго дня. Не могла самостійно завагітніти звернулася до репродуктолога . Перевірили прохідність все добре, зробили гістероскопію хронічний ендометрит і спкя , провели 5 індукцій та лікували антибіотиками ендометрит. До успіху не привело. Але що саме основне робили повторні пайпель та при гістероскопії біопсію клітини СD 138 не виявляють а от на відео дуже виражений ендометрит)))) не можу вилікувати його
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яка може бути причина зупинки розвитку ембріонів на 3 дні при екз? Чи можна вважати нормою, що при пункції було взято 15 яйцеклітин, але до 5 дня дожив тільки 1 ембріон? Я дуже переймаюсь що він може не прижитись при переносі…
Тетяна
Все залежить від якості цих 15 клітин, якщо вони всі були зрілі, тоді 1 бластоциста, це не норма. Але нажаль так буває.при повторній стимуляції може бути завіси інакше. В нормі ми повинні отримати приблизно 40-50% бластоцист (ембріонів)
Навіть якщо отримали всього 1 ембріон, але він гарної якості, а ще якщо він генетично обстежений, тоді шанси дуже гарні
У вас есть услуга интимный пилинг или лазерная шлифовка, У вас есть процедура биоривитализация и биорипорация интимной зоны
Григорий
Так, в нас є лазерна шліфована. Біоревіталізаціі немає. Перший візит краще планувати після місячних і до 7 го дня до. Також до кінця місяця є знижка на лазерне лікування. Чекаємо на вас.
Доброго дня. Не могла самостійно завагітніти звернулася до репродуктолога . Перевірили прохідність все добре, зробили гістероскопію хронічний ендометрит і спкя , провели 5 індукцій та лікували антибіотиками ендометрит. До успіху не привело. Але що саме основне робили повторні пайпель та при гістероскопії біопсію клітини СD 138 не виявляють а от на відео дуже виражений ендометрит)))) не можу вилікувати його
Соломія
Якщо CD 138 норма , не причина в ендометриті . Думаю
Причина СПКЯ - при ньому дещо гірша якість яйцеклітин та ембріонів відповідно . Через це не імплантуються . Треба ЕКЗ щоб відібрати кращі ембріони і завагітніти ! Успіху
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.