пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Питання та відповіді

Задати питання лікарю
Ви можете ставити профільні запитання зі сфери роботи нашого медичного закладу, які вас турбують. Наша команда лікарів завжди готова відповісти на них.

Ваше питання і відповідь на нього будуть розміщена тут

Питань:

8503
Задати питання лікарю
28.01.2013
Занимаетесь ли вы лечением эндометриоза в запущенном виде?как именно? и сколько это может стоить?
Читати Відповідь
28.01.2013
Доброго вечора. в мене таке питання в мене задержка в 6 днів, але при випадковості я тиждень тому зробила тест на вагітність який показав позитивний результат, при здачі крові на ХГ в мене показало термінь вагітності 4-5 неділь. відчуваю я себе добре, але узи проведене двічі не показує вагітність. це може бути нормальна вагітність?
Читати Відповідь
28.01.2013
Добрый вечер! Срок беременности 13 недель и 4 дня. Анализы все хорошие. Вот уже третий день боли (колит и режет) в области желудка и живота. Пью витамины "фемибион 2". Врач который наблюдает сейчас за границей, если идти к другому, могут заново брать анализы и делать узи, а узи мне делали уже 3 раза. Думаю не вредно ли будет сменить врача и заново делать все анализы и снова узи?
Читати Відповідь
28.01.2013
Добрий вечір.Ми з чоловіком планіруємо дитину і уже два года нічого не виходить.Мені зробили прижиганіє 8 місяців назад.Після прижиганія я лягла в лікарню з воспалєнієм.Зараз пю вітаміни фолієву кислоту і вітамін е,3 місяці і безрезультатно.
Читати Відповідь
28.01.2013
Добрый день. Осень 2012 года делали прижигание дисплазии. Из-за того что у меня ВПЧ, возможен рецидив дисплазии?
Читати Відповідь
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205