0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта

Біопелети — нове слово в індустрії краси та здоров'я

Поділитись:

Що таке пелети

Пелети — це капсули у формі мікрогранул, які розміщуються у підшкірно-жировій клітковині. Активна речовина в них перебуває у зв'язаному стані, після імплантації вона поступово вивільняється та потрапляє у кровотік. У такий спосіб підтримується постійна дозу активної речовини без ризику передозування. До навколишніх тканин імплантат зберігає інертність, не входить у реакцію і не спричиняє запалення. Розмір пелети не перевищує рисового зернятка, жодних незручностей вона не завдає. Людина живе звичайним життям, вирішує свої повсякденні справи, водночас проходячи оздоровчу процедуру. Ефективність та безпечність пелет доведено низкою авторитетних досліджень, що проводилися в Європі та США.

Біоідентичні капсули Biopell

Biopell — пелети з активною речовиною рослинного походження (на основі похідного ямсу (Dioscorea spp.)). Вона надає гормоноподібну дію, оскільки за структурою і складом подібна до деяких гормонів людського організму й здатна зв'язуватися з гормональними рецепторами тканин. Така властивість називається біоідентичністю.

Біоідентичні капсули компанії Biopell Medical призначені для покращення якості життя. Вони збільшують працездатність, покращують самопочуття, підвищують життєвий тонус і мають антивікову дію. Однак попри на всі переваги біопелети не є універсальним продуктом. Перед їх застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем та пройти медичне обстеження.

Пелети Biopell для здоров'я та краси

Підшкірні імплантати Biopell мають комплексний вплив на організм, покращуючи його функціонування. Залежно від виду конкретні препарати мають додатковий ефект.

 • Стабілізація гормонального фону. Це особливо важливо для людей, чий організм проходить гормональну перебудову, наприклад, для жінок у період пременопаузи та менопаузи.
 • Антивіковий ефект. Підтримуючи гормональний фон та покращуючи обмін речовин, біопелети уповільнюють процеси природного старіння, сприятливо впливають на стан шкіри.
 • Поліпшення самопочуття. Біокапсули нормалізують сон, підвищують життєвий тонус, покращують стан опорно-рухового апарату, сприяючи поверненню активності. Внаслідок цього  підвищується лібідо, повертається енергія та інтерес до життя.
 • Пом'якшення симптомів клімаксу. Менопауза фізіологічна, але іноді клімактеричні зміни спричиняють цілу низку вкрай неприємних симптомів, наприклад, сухість шкіри та слизових оболонок, припливи, перепади настрою, розлади сну. Ці прояви — наслідок зниження рівня жіночого статевого гормону естрогену. Естрогеновмісні пелети заповнюють критичну нестачу гормону й тим усувають хворобливі прояви клімаксу.
 • Усунення остеопорозу. Остеопороз — стан, за якого кісткова тканина втрачає свою міцність, стаючи крихкою та схильною до переломів. Часто остеопороз є наслідком вікового дефіциту естрогену, що спричиняє порушення мінерального обміну. Як і інші прояви клімактеричних змін, він може бути компенсований застосуванням біокапсул з естрогеном.
 • Стимуляція мозкової активності. Біопелети з вітаміном В3 та NADH (відновлена форма нікотинамідаденіндинуклеотиду) покращують живлення нервової тканини. Внаслідок цього покращуються когнітивні здібності: пам'ять, концентрація уваги, розумові процеси, нормалізуються настрій та сон. Дія цих біопелет настільки виражена, що їх включають до складу комплексної терапії хвороби Паркінсона.
 • Нормалізація ваги. Біопелети з метформіном нормалізують апетит та покращують обмінні процеси, усуваючи прояви метаболічного синдрому (ожиріння за абдомінальним типом, артеріальна гіпертензія, високий глікозильований гемоглобін). Внаслідок цього вага плавно, без особливих зусиль та стрибків повертається до фізіологічної норми.
 • Усунення еректильної дисфункції. Пелети з тадалафілом стимулюють ерекцію під час статевого збудження, тим самим повертають чоловічу силу, а разом із нею гарний настрій, життєвий тонус та молодий блиск в очах.

Є біопелети та з іншими ефектами, загальнозміцнювальними, стимулювальними та лікувальними.

Як застосовуються пелети

Пелети встановлює лише медичний працівник, який пройшов спеціальне навчання. Безболісна процедура триває декілька хвилин. Лікар обробляє шкіру в ділянці попереку антисептиком і спреєм з анестетиком. За допомогою інжекторної канюлі (спеціальний шприц для біокапсул) пелету вводять під шкіру та закривають місце ін'єкції пластиром. Протягом тижня рекомендовано захищати місце введення від води.

Дія препарату триває від трьох до шести місяців, залежно від виду пелети. Весь цей період в крові підтримується стабільний рівень активної речовини. Біокапсули не потребують видалення, поступово вони розчинюються самостійно.

Обстеження перед імплантацією

Обстеження перед імплантацією біокапсул допомагає визначити показання та протипоказання, а також підібрати оптимальний препарат. Воно містить такі аналізи:

 • клінічний аналіз крові із лейкоцитарною формулою;
 • біохімічний аналіз крові (загальний білок, глюкоза, креатинін, холестерин, АЛТ, АСТ, загальний білірубін);
 • тести на гормони щитоподібної залози (ТТГ, вільний Т4) та антитіла до тиреопероксидази (аТПО);
 • аналіз на кортизол;
 • визначення рівня заліза та феритину в крові;
 • аналізи на мікроелементи плазми (калій, магній, натрій, цинк, кальцій);
 • аналізи на вітаміни D та В12 (за показаннями);
 • аналіз на гомоцистеїн;
 • інсулін, визначення інсулінорезистентності (індекс HOMA-IR);
 • аналізи на статеві гормони (ФСГ, ЛГ, пролактин, тестостерон, естрадіол тощо);
 • аналіз на ПСА (простатспецифічний антиген) для чоловіків;
 • визначення ІМТ (індексу маси тіла).

Ефективно, безпечно та зручно

Популярність біопелет обумовлена їхньою ефективністю. М'яка і водночас тривала дія, без піків і спадів, сприяє поступовій нормалізації фізіологічних механізмів, пошкоджених чи знижених через вікові чи інші причини. Однією з важливих переваг є зручність такої форми: після імплантації капсули немає потреби дбати про своєчасне вживання ліків і турбуватися про вимушені або випадкові пропуски. Завдяки оптимальній дозі, що підтримується постійно, ризик появи побічних ефектів мінімальний. Недарма серед шанувальників біопелет помічені такі зірки, як ікони краси та стилю Анджеліна Джолі та Мадонна, талановита Опра Вінфрі та символ чоловічої сили й чарівності Сильвестр Сталлоне.


Схожі новини
Біопелети — нове слово в індустрії краси та здоров'я
Біопелети — нове слово в індустрії краси та здоров'я
Детальнiше
Всі новини та статті
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205