Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Шановний Володимире Володимировичу, наша родина і я особисто дуже Вам вдячні за неймовірну допомогу. 14.06.22 у нас народився синочок Ярославчик вага 3630 зріст 54см. Гарненький здоровенький і крепкенький маленький українець. Дякую за надану омріяну можливість відчути себе мамою. Бажаємо Вам і Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, як найшвидшого настання миру та повернення до звичайного нормального життя. Всьому колективу Вашого закладу бажаємо й надалі мати сили й натхнення допомогати людям народжувати маленьких українців та україночок?????? Дякуємо всім, а особливо наш Ярославчик, за надане йому життя(happy)(happy)(happy)(happy)(happy)(happy)
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Ірина Ярославівна, ви - наша чарівниця. Все життя буду вам дякувати за нашого синочка. Ви робите просто неймовірну справу. Дуже рада, що потрапила саме до вас на прийом по рекомендації знайомих. Після 3-з років лікування в інших клініках, у вас я завагітніла з першої спроби ЕКО. З двох ембріонів прижився один.
Якщо ви вагаєтеся, чи звертатися до Холодян І. Я., не вагайтеся! Вона зробить і вас щасливими. Це професіонал своєї справи. Дуже добра, щира і розуміюча людина, яка працює на результат і переживає за своїх пацієнтів. Коли б не зателефонувала, завжди відповість на дзвінок і проконсультує по телефону, незважаючи на свою зайнятість.
Щиро дякую Вам! Плануємо ще прийти за дівчинкою.
28.06.2026
Людмила
Відгук про
Хочу сердечно подякувати лікарю, який своїм професіоналізмом і знаннями зміг створити диво!!!
Вікторія Віталіївна - Ви золота людина!!!! Через 9 довгих років очікування слів "ВИ ВАГІТНІ", ми почули їх від Вас!!! Спасибі Вам за все, що Ви зробили!!! Ваша праця — безцінна!!!
Бажамо Вам всього самого доброго, світлого і радісного в житті. Будьте здорові і даруйте можливість бути батьками всім своїм пацієнтам!!!
28.06.2026
Наталія
Відгук про
За 12 років поневірянь і боротьби з безпліддям, лише Вікторії Віталіївні вдалось подарувати нам таку безцінну та довгоочікувану донечку. Дякуємо за Вашу важку та неймовірну роботу. Ви немов фея - здійснюєте бажання!
З таким великим і добрим серцем я зустріла на свому шляху лише Вас. Життя не вистачить, щоб надякувати Вам. Бережи Вас Боже і вашу непокладну працю.
Это ВРАЧ ОТ БОГА, благодаря Ему у Нас появилось самое большое счастье в Мире - наш Сыночек ! Спасибо Вам большое! Здоровья Вам и Вашим родным ! С уважением семья Потаповых !
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу подякувати лікарю Котліка В.В. і його медсестрі Марині за довгоочікувану вагітність. Це лікар від Бога. Після 7 років безпліддя, 5 невдалих спроб ЕКО в іншій області у нього получилося з першого разу. Зараз я на 12 тижні вагітності, очікуємо двійню. Ми дуже щасливі, що потрапили на прийом саме до Володимира Володимировича. Завдяки його підходу і професіоналізму здійснюється наша найзаповітніша мрія-бути батьками! Дай Боже Вам здоров'я і довгих років життя!!!
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Доброго дня, Ірина Ярославівна. Хочемо поділитися з Вами радістю. Разом ми пройшли такий важкий для нас шлях, завдяки Вашій підтримці й професіоналізму, ми його подолали.
Тепер ми справжня сім'я. ??Безмежно Вам вдячні, та всім Вашим помічницям. Ви наш янгол. Трошки підростемо й обов'язково прийдемо до Вас в гості? ще раз велике дякую
От имени нашей семьи хочу поблагодарить МЦ Мать и дитя и лучшего доктора в мире Веру Николаевну.Благодаря Вашей квалифицированной помощи,грамотной диагностике и правильно подобранному лечению на свет появилась наша долгожданная София. Спасибо большое за это счастье быть родителями!
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Шановний Володимире Володимировичу, наша родина і я особисто дуже Вам вдячні за неймовірну допомогу. 14.06.22 у нас народився синочок Ярославчик вага 3630 зріст 54см. Гарненький здоровенький і крепкенький маленький українець. Дякую за надану омріяну можливість відчути себе мамою. Бажаємо Вам і Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, як найшвидшого настання миру та повернення до звичайного нормального життя. Всьому колективу Вашого закладу бажаємо й надалі мати сили й натхнення допомогати людям народжувати маленьких українців та україночок?????? Дякуємо всім, а особливо наш Ярославчик, за надане йому життя(happy)(happy)(happy)(happy)(happy)(happy)
28.06.2026
Альона
Відгук про
Холодян Ірина Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Ірина Ярославівна, ви - наша чарівниця. Все життя буду вам дякувати за нашого синочка. Ви робите просто неймовірну справу. Дуже рада, що потрапила саме до вас на прийом по рекомендації знайомих. Після 3-з років лікування в інших клініках, у вас я завагітніла з першої спроби ЕКО. З двох ембріонів прижився один.
Якщо ви вагаєтеся, чи звертатися до Холодян І. Я., не вагайтеся! Вона зробить і вас щасливими. Це професіонал своєї справи. Дуже добра, щира і розуміюча людина, яка працює на результат і переживає за своїх пацієнтів. Коли б не зателефонувала, завжди відповість на дзвінок і проконсультує по телефону, незважаючи на свою зайнятість.
Щиро дякую Вам! Плануємо ще прийти за дівчинкою.
28.06.2026
Алла
Відгук про
Микитюк Олександр Володимирович
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Это ВРАЧ ОТ БОГА, благодаря Ему у Нас появилось самое большое счастье в Мире - наш Сыночек ! Спасибо Вам большое! Здоровья Вам и Вашим родным ! С уважением семья Потаповых !
28.06.2026
Наталія
Відгук про
Котлік Володимир Володимирович
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу подякувати лікарю Котліка В.В. і його медсестрі Марині за довгоочікувану вагітність. Це лікар від Бога. Після 7 років безпліддя, 5 невдалих спроб ЕКО в іншій області у нього получилося з першого разу. Зараз я на 12 тижні вагітності, очікуємо двійню. Ми дуже щасливі, що потрапили на прийом саме до Володимира Володимировича. Завдяки його підходу і професіоналізму здійснюється наша найзаповітніша мрія-бути батьками! Дай Боже Вам здоров'я і довгих років життя!!!
28.06.2026
Вікторія
Відгук про
Холодян Ірина Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Доброго дня, Ірина Ярославівна. Хочемо поділитися з Вами радістю. Разом ми пройшли такий важкий для нас шлях, завдяки Вашій підтримці й професіоналізму, ми його подолали.
Тепер ми справжня сім'я. ??Безмежно Вам вдячні, та всім Вашим помічницям. Ви наш янгол. Трошки підростемо й обов'язково прийдемо до Вас в гості? ще раз велике дякую
28.06.2026
Наташа
Відгук про
Ковалевська Лариса Станіславівна
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Велика подяка чудовому лікарю Ларисі Станіславівні за нашого хлопчика! Хай Вас та всю Вашу родину береже Бог!
28.06.2026
Валентина
Відгук про
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Медичний центр «Мати та дитина» на Малевича
От имени нашей семьи хочу поблагодарить МЦ Мать и дитя и лучшего доктора в мире Веру Николаевну.Благодаря Вашей квалифицированной помощи,грамотной диагностике и правильно подобранному лечению на свет появилась наша долгожданная София. Спасибо большое за это счастье быть родителями!
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Відгуки