пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Лікар
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу висловити велику подяку лікарю Холодян Ірині Ярославівні. Завдяки її професіоналізму здійснилася моя мрія – я зараз на 15 тижні вагітності (це друга спроба ЕКО). І хоча перша спроба ЕКО не була успішною, проте, коли ми з чоловіком вирішили спробувати ще раз, то, не задумуючись, звернулися знову до Ірини Ярославівни. І цього разу все вийшло :). Протягом всього протоколу Ірина Ярославівна надавала консультації, підбадьорювала та давала надію на те, що все буде добре! Також окрема подяка її помічницям – Світлані та Оксані.
Відгук про
Хочу сказать спасибо нашему врачу - Хомете Тарасу Арсеновичу. Мы много лет мечтали о ребенке и наконец мечта сбылась! Тарас Арсенович, спасибо Вам огромное, что у нас теперь есть такое чудо., смысл нашей жизни - Каринка!
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Огромная благоданость коллективу клиники “Мать и дитя“ по адресу ул.Российская 54/15. Благодаря профессионализму, терпению и таланту от Бога, нашего врача Радько Виталия Юрьевича и его ассистентов, я после долгих лет ожидания беременна! С нетерпением ждем появления нашего ребеночка. Еще раз спасибо за то, что мечты превращаете в реальность!!!
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочу поблагодарить коллектив “Мать и дитя» что находится на Макеевской. В клинике работают профессионалы,Спасибо!!! Больше 6-ти лет я ходила по врачам каторые обещали что все будет хорошо. Но забеременнила я смогла в клинике “Мать и дитя» с помощу Ковалевской Ларисой Станиславовной она хороший врач, и профессионализму, опыту, таланту границ ее таланту нет, только с ней я на данный момент беременна. Радости границ придела нет) Спасибо.
Відгук про
Щодня дякую Богу , що зустріла дуже хорошого лікаря ,Вікторію Віталіївну,на своєму шляху.Ви вселили в нас надію і не дали опусти руки , завжди на зв'язку .Ви лікар , який не дає пустих обіцянок , все конкретно і чітко .Ви зробили за 6місяців те, що інші лікарі не змогли зробити за 10 РОКІВ .Дякую клініці Мати і дитина і всім працівникам за гарне відношення і плідну співпрацю .
Відгук про
Хочу вырозить огромную благодарность врачу Продан Татьяне Анатольевне за сбывшуюся мечту. После долгих шести лет походов по врачам и разным клинникам , безконечным употриблениям ненужных препоратов и лечения различных несуществующих болезней – мы решили обратиться в клиннику Мать и дитя, а именно к Татьяне Анатольевне. После первого посищения клинники были взяты анализы и уже на второй прием был поставлен диагноз. После началась подготовка к ЭКО и уже через шесть месяцев после первой попытки мы узнали радостную новость что станем родителями . И наконец в ноябре на свет появился наш малыш! Хотелось бы пожелать тем кто идет к заветному пути родительству – не тратить время и силы на самолечение , а обратиться к професионалам свого дела ! Огромная благодарность всей команде, а особенно Татьяне Анатольевне !!! Храни вас бог!
Відгук про
Хочу своїм коментарем надихнути ті пари, які в своєму житті зіштовхнулися з проблемою безпліддя та перебувають в пошуках інформації про різноманітні клініки з метою отримати омріяну вагітність, а головне в подальшому - народження здорового малюка! Найкраща команда професіоналів, які закохані у свою справу - клініка "Матері і дитини" у м. Львові, обов'язково допоможуть Вам, навіть у найскладніших випадках, коли опускаються руки, немає сил боротися та віри у світле майбутнє. Особлива подяка лікарю Гудзяк Вікторії Віталіївні за нашу мрію. Саме вона, професіонал від Бога, запустила наш Всесвіт найкращою мелодією - серцебиттям довгоочікуваної малечі!
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочу висловити слова подяки лікареві від Бога і просто чуйній людині Радько Віталієві Юрійовичу, за те, що здійснив нашу мрію. Допоміг стати мамою в майбутньому. Я не зустрічала ще такого уважного, щирого,професіонала своєї справи, який дійсно живе і горить репродуктологією лікаря. Він завжди знайде хвилинку для того, щоб відповісти на будь яке питання, не звпжаючи на пізню годину та свій визвдний дені і це дійсно цінно. Мені не вистачить слів, щоб виразити подяку за подароване нам диво. Клініка яка дійсно працює на результат, а не на кількість. Також окремо хочу подякувати медсестрі Марині, Ви молодчинка, завжди усміхнена і готова допомогти. І в цілому рекомендую усім хто мріє про бажану дитинку, то вам обовязково до нашого чарівника, як ми його називажмо з чоловіком тобто до Віталія Юрійовича ?❤️
Відгук про
Хочу висловити щиру подяку Гудзяк Вікторії Віталіївні за професіоналізм, турботу, особливий душевний підхід до кожного пацієнта. 13 років пошуку нарешті дали результат - ми знайшли свого лікаря з великої букви, який подарував нам крила однією фразою - "Ви Вагітні". При такій шаленій зайнятості, виїздних консультаціях, Вікторія Віталіївна завжди на зв'язку із пацієнтами і ще встигає так гарно викласти цікаву інформацію у своїх душевних публікаціях на актуальні теми. ДЯКУЄМО ВАМ!
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205