Мою першу вагітність спостерігали тут. Сама клініка чиста і гарна. Привітний персонал. Видно, що працюють компетентні спеціалісти. Мій лікар -Поліщук Ольга Іванівна. Дякую за допомогу, підтримку і за те, що швидко відповідали на усі питання. Рекомендую
Хотіла б висловити подяку такому чудовому центру як Мати та Дитина. 7 років безпліддя. Дізнавшись про ваш центр я відразу почала шукати лікаря по відгуках та по темі, якій спеціалізується цей лікар. І я знайшла його. Це не тільки диво-лікар, а це й ще і диво-людина. Це все про Ковалевську Ларису Станіславівну.Ця жінка настільки досвідчена та обізнана в своїй професії, що на всі мої запитання завжди мала відповіді,на всі мої переживання, тривоги, вона завжди казала:"Все буде добре". Рік майже ми з чоловіком лікувалися згідно рекомендацій лікаря. І ось настав день довгоочікуваний. Еко. І все здавалося б добре.2 ембріони прижилися. Але на 2 місяці вони замерли, на жаль. Але лікар сказала ні в якому разі не опускати руки. Знову лікування майже рік. І знову день еко. В цей раз я боялася ще більше, тому що знала що може бути та й ембріони були гіршої якості. Але.Ура. Все у нас вийшло. І ось на даний момент нашій доці 1.4р.Дякуємо безмежно Вам, Ларисо Станіславівно.Прийдемо за братиком.
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Дуже вдячні за наших трійнят. Була всього одна спроба ЕКЗ і вдала. Рекомендую Алісу Сергіївна, завжди на зв'язку, від початку програми ЕКЗ і до настання вагітності ?
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу выразить огромную благодарность нашей Фее Холодян Ирине Ярославовна. Благодаря ее профессионализму мы после двух неудачных подсадок у другого врача в этой клинике - стали родителями прекрасной принцессы. Именно Ирина Ярославовна нашла причину и сделала все так, как нужно было. Нам говорили, что у нее не будет на нас времени и не будет разбираться в наших неудачах. А Ирина Ярославовна сказала: "Я не сделаю подсадку, пока не буду знать в чем была причина неудачгых двух подсадок" и оно так и произошло - мы прошли дополнительные обследования и только тогда было принято решение делать подсадку. И через две недельки мы с Ириной Ярославовной радовались нашему трёхзначному ХГЧ. Так же хочу сказать спасибо ее помошницам Алёне и Оксане.
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Ирина Ярославовна доктор с Большой Буквы! Она и её команда большие умнички, отзывчивые, внимательные, а главное хорошо знают своё дело! Мы 10 лет мечтали стать родителями и только благодаря ей мы с каждым месяцем приближаемся к своей мечте! Она замечательный человек и переживала и радовалась вместе с нами! И мы не перестаём каждый день её благодарить за то чудо что она для нас сделала!
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Найкращий лікар і просто нереальна людина! Все вийшло з першого разу і сину вже три місяці. Чудовий спеціаліст - підтримувала нас на протязі кожного кроку. Ми дуже і дуже вдячні!
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Очень довольна профессионализмом и отношением врача и ассистента Светланы! У нас получилось с первого раза! Благодарим! Желаем здоровья и процветания!
27.06.2026
Тетяна
Відгук про
Ковалевська Лариса Станіславівна
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хотіла б висловити подяку такому чудовому центру як Мати та Дитина. 7 років безпліддя. Дізнавшись про ваш центр я відразу почала шукати лікаря по відгуках та по темі, якій спеціалізується цей лікар. І я знайшла його. Це не тільки диво-лікар, а це й ще і диво-людина. Це все про Ковалевську Ларису Станіславівну.Ця жінка настільки досвідчена та обізнана в своїй професії, що на всі мої запитання завжди мала відповіді,на всі мої переживання, тривоги, вона завжди казала:"Все буде добре". Рік майже ми з чоловіком лікувалися згідно рекомендацій лікаря. І ось настав день довгоочікуваний. Еко. І все здавалося б добре.2 ембріони прижилися. Але на 2 місяці вони замерли, на жаль. Але лікар сказала ні в якому разі не опускати руки. Знову лікування майже рік. І знову день еко. В цей раз я боялася ще більше, тому що знала що може бути та й ембріони були гіршої якості. Але.Ура. Все у нас вийшло. І ось на даний момент нашій доці 1.4р.Дякуємо безмежно Вам, Ларисо Станіславівно.Прийдемо за братиком.
27.06.2026
Надія
Відгук про
Клись Аліса Сергіївна
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Дуже вдячні за наших трійнят. Була всього одна спроба ЕКЗ і вдала. Рекомендую Алісу Сергіївна, завжди на зв'язку, від початку програми ЕКЗ і до настання вагітності ?
27.06.2026
Инна, Кривой Рог
Відгук про
Холодян Ірина Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу выразить огромную благодарность нашей Фее Холодян Ирине Ярославовна. Благодаря ее профессионализму мы после двух неудачных подсадок у другого врача в этой клинике - стали родителями прекрасной принцессы. Именно Ирина Ярославовна нашла причину и сделала все так, как нужно было. Нам говорили, что у нее не будет на нас времени и не будет разбираться в наших неудачах. А Ирина Ярославовна сказала: "Я не сделаю подсадку, пока не буду знать в чем была причина неудачгых двух подсадок" и оно так и произошло - мы прошли дополнительные обследования и только тогда было принято решение делать подсадку. И через две недельки мы с Ириной Ярославовной радовались нашему трёхзначному ХГЧ. Так же хочу сказать спасибо ее помошницам Алёне и Оксане.
27.06.2026
Татьяна
Відгук про
Холодян Ірина Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Ирина Ярославовна доктор с Большой Буквы! Она и её команда большие умнички, отзывчивые, внимательные, а главное хорошо знают своё дело! Мы 10 лет мечтали стать родителями и только благодаря ей мы с каждым месяцем приближаемся к своей мечте! Она замечательный человек и переживала и радовалась вместе с нами! И мы не перестаём каждый день её благодарить за то чудо что она для нас сделала!
27.06.2026
Тетяна
Відгук про
Котлік Володимир Володимирович
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Дякую працівникам центру та Котліку В.В. , за те що нарешті ми маємо донечку! Нашій Ждані вже пів року, ми з чоловіком радіємо!!!
27.06.2026
Олена
Відгук про
Холодян Ірина Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Найкращий лікар і просто нереальна людина! Все вийшло з першого разу і сину вже три місяці. Чудовий спеціаліст - підтримувала нас на протязі кожного кроку. Ми дуже і дуже вдячні!
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Відгуки