Після 3х невдалих спроб ЕКЗ в іншій клініці, дообстежились у Радька В.Ю. і з першої спроби маємо довгоочікуваного синочка. Лікар з позитивною енергетикою. Дуже вдячні.
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу ещё раз поблагодарить доктора Котлик В.В. за отличную работу и весь персонал клиники на российской за профессионализм и искреннее участие. Благодаря специалистам клиники и особенно Владимиру Владимировичу мы смогли родить нашего сынулю .
Добрий ранок, найкращі!!! Не можу своє щастя зберігати в собі, хочу ділитися з усім світом-я вагітна!!!!!!! Величезне дякуй Ларисі Станіславівні і всій команді за це диво! Ви професіонали своєї справи! Дякую-дякую-дякую❤️
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Дякую Лікарю з Великої літери Котлик Володимиру Володимировича за його працю! Зустріч з ним-це мені винагорода в 44 роки за безліч невдач завагітніти та за прикрий негативний досвід
Завдяки його праці я отримала омріяні дві змужки та вітання від лікаря за вагітність Окреме дякую помічнику Марині за її підтримку та поради Раджу лікування у Володимира Володимировича тим, хто втрачає надію стати мамою.
10 років тому відбулось наше знайомство з клінікою. На жаль тоді нам не допомогли... Через 5 років ще невдала спроба. Все це було з ІНШИМИ лікарями. Повернулись в "Мати та дитина " лише через МИКИТЮКА та його позитивні результати з наши близькими людьми. Лікарі не Боги, але Олександр робить все що в його силах, без фанатизму (як більшість, котрі крадуть дорогоцінний час безплідних родин). Микитюк в топі лікарік нашого міста.
Віра Миколаївна - чудовий лікар, з якою ми пройшли нелегкий шлях, але справилися зі складною ситуацією і тепер я мама чудового хлопчика. Ми дуже вдячні за підтримку, відкритість і співпереживання. Рекомендую Віру Миколаївну своїм знайомим за потреби.
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу выразить безмерную Благодарность Холодян Ирине Ярославовне. Вы милый ,хрупкий Ангел, который творит чудеса. Хотя взгляд ваш трудно выдержать, настолько он сильный. Я благодарю Силы, которые привели меня к вам и это действительно было проведение.
Благодаря Вам, мы вместе прошли этот путь, Вы помогли очень. Да, это было не легко, но благодаря вам чудо случилось.
Этим милым созданием руководит такое чутье и профессионализм, что Кашпировский нервно курит в стороне.
Желаю Вам всех Благ , Благодарных посетителей и хочу пожелать вам сил и удачи. Пусть Силы Вас берегут и ведут , Вы Фея, которая дарит надежду семьям и зажигает жизнь!!!
Мы скоро с вами увидимся!!
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Ірпінська 62-Б
Все чудово!!!
27.06.2026
Наталия
Відгук про
Радько Віталій Юрійович
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Після 3х невдалих спроб ЕКЗ в іншій клініці, дообстежились у Радька В.Ю. і з першої спроби маємо довгоочікуваного синочка. Лікар з позитивною енергетикою. Дуже вдячні.
27.06.2026
Ирина
Відгук про
Котлік Володимир Володимирович
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу ещё раз поблагодарить доктора Котлик В.В. за отличную работу и весь персонал клиники на российской за профессионализм и искреннее участие. Благодаря специалистам клиники и особенно Владимиру Владимировичу мы смогли родить нашего сынулю .
27.06.2026
Марина
Відгук про
Ковалевська Лариса Станіславівна
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Добрий ранок, найкращі!!! Не можу своє щастя зберігати в собі, хочу ділитися з усім світом-я вагітна!!!!!!! Величезне дякуй Ларисі Станіславівні і всій команді за це диво! Ви професіонали своєї справи! Дякую-дякую-дякую❤️
27.06.2026
Марина
Відгук про
Котлік Володимир Володимирович
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Дякую Лікарю з Великої літери Котлик Володимиру Володимировича за його працю! Зустріч з ним-це мені винагорода в 44 роки за безліч невдач завагітніти та за прикрий негативний досвід
Завдяки його праці я отримала омріяні дві змужки та вітання від лікаря за вагітність Окреме дякую помічнику Марині за її підтримку та поради Раджу лікування у Володимира Володимировича тим, хто втрачає надію стати мамою.
19.01.2026
Світлана
Відгук про
Микитюк Олександр Володимирович
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
10 років тому відбулось наше знайомство з клінікою. На жаль тоді нам не допомогли... Через 5 років ще невдала спроба. Все це було з ІНШИМИ лікарями. Повернулись в "Мати та дитина " лише через МИКИТЮКА та його позитивні результати з наши близькими людьми. Лікарі не Боги, але Олександр робить все що в його силах, без фанатизму (як більшість, котрі крадуть дорогоцінний час безплідних родин). Микитюк в топі лікарік нашого міста.
21.01.2026
Галина
Відгук про
Воробей-Вихівська Віра Миколаївна
Медичний центр «Мати та дитина» на Малевича
Віра Миколаївна - чудовий лікар, з якою ми пройшли нелегкий шлях, але справилися зі складною ситуацією і тепер я мама чудового хлопчика. Ми дуже вдячні за підтримку, відкритість і співпереживання. Рекомендую Віру Миколаївну своїм знайомим за потреби.
27.06.2026
Прощина Ирина
Відгук про
Холодян Ірина Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу выразить безмерную Благодарность Холодян Ирине Ярославовне. Вы милый ,хрупкий Ангел, который творит чудеса. Хотя взгляд ваш трудно выдержать, настолько он сильный. Я благодарю Силы, которые привели меня к вам и это действительно было проведение.
Благодаря Вам, мы вместе прошли этот путь, Вы помогли очень. Да, это было не легко, но благодаря вам чудо случилось.
Этим милым созданием руководит такое чутье и профессионализм, что Кашпировский нервно курит в стороне.
Желаю Вам всех Благ , Благодарных посетителей и хочу пожелать вам сил и удачи. Пусть Силы Вас берегут и ведут , Вы Фея, которая дарит надежду семьям и зажигает жизнь!!!
Мы скоро с вами увидимся!!
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Відгуки