пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Лікар
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Майже два роки тому, я звернулась до лікаря, Холодян Ірини Ярославівни (до речі, мені її по рекомендували знайомі) з тим питанням, що я хочу мати діток, але навіть не знаю, чому нічого не получається, так як я зверталася до лікарів і вони мене "лікували", ставили різні діагнози і нічого не допомагало. Прийшовши на перший прийом до Ірини Ярославівни я зрозуміла, що потрапила до кваліфікованого спеціаліста. На другому прийомі, я дізналася, чому не вагітнію і почався довгий процес лікування... Було морально дуже тяжко, але завдяки Ірині Ярославівни я подолала цей тяжкий шлях і зараз я вагітна на восьмому тижні))))) Величезне дякую Ірині Ярославівні за її тяжку працю і за те, що вона здійснює мрії))))
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Спасибо большое Ирине Ярославовне за профессионализм, она врач от Бога! При повышенном пролактин удалось забеременеть с первой попытки. Сейчас ожидаем наше маленькое чудо.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Вот лежит и сладко сопит рядышком возле меня и мужа наш долгожданный малыш, нам уже 2 месяца. Куда мы только не обращались, в какие клиники только не ездили (было 4 попытки эко в другой клинике и все без результатов), уже начали руки опускаться и когда я наткнулась на отзывы о Холодян Ирине Ярославовне, не знаю почему, но у меня появилась надежда, и вот эта надежда рядом ))) Когда мы приехали первый раз, то она все тщательно изучила все анализы (прям пальцем водила когда читала) и когда она прошептала тихонько "все получится " я не могла поверить)))У нас получилось с первой попытки. Ирина Ярославовна, очень хороший врач и великолепный человек, спасибо Вам большое за наше счастье которое мы ждали 7 лет, желаю Вам крепкого здоровья и огромного счастья ❤
Відгук про
Выношу свое благодарствовал медцентру на Героев Сталинграда и весь его персонал за прекрасную дочку)) с крошкой ходили туда как на праздник или как домой) за 9 месяцев стали все родными) вот малышке уже 7 месяцев, и сегодня были на приеме у врача, очень была рада увидеть всех кто сопровождал нас все 9 месяцев! Спасибо вам за доброту и заботу!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» на Малевича
Вже 4 роки як у нас зʼявився самий довгоочікуваний син, завдяки чудовій феї - Вікторії Олексіївні. Дай Бог Вам здоровʼя і натхнення і ще довгих років плідної роботи, бо завдяки Вам у пар зʼявляється сенс життя!! Ми ще обов’язково приїдемо за братиком🫶🏼💙👊🏽дякуємо до кінця життя!)
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» на Оболоні
У Натальи Александровны наблюдаюсь от рождения детей до сегодня. Очень хороший доктор, профессионал своего дела! Спасибо!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Котлик Владимир Владимирович врач от Бога! Безгранично благодарны ему за нашу заветную, долгожданную беременность! Верим и надеемся, что беременность пройдет легко и благополучно! Это врач, который внушил нам веру и надежду в то, что все обязательно получится! Врач которому мы доверились на первой нашей консультации. И конечно же не пожалели, что обратились именно к нему за помощью. Большое спасибо ему за его профессионализм и золотые руки! Ведь именно от выбора врача зависит успех. Мы сделали правильный выбор, что выбрали именно Владимира Владимировича !! Также благодарны ассистентам за их помощь и труд, эмбриологам, анестезиологу, медсестрам и всему персоналу клиники!
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Лариса Станіславівна та її асистент Олена - професіонали своєї справи Прийшли з чоловіком до них за мрією, завагітніти. Мрії здійснюються, щиро Вам вдячні!! Рекомендую , адже лікар доступно все пояснює, психологічно настроює та підтримує , що дуже важливо на такому шляху При екстрених ситуація чи будь-яких питаннях завжди допомагала і казали, як діяти Дякуємо за підтримку і що пройшли цей шлях з нами. Прийдемо до Вас ще🫶
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» на Малевича
ДЯКУЄМО за чудового синочка.
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205