пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Лікар
Відгук про
Дуже дякую лікарю Котлік В.В. за двох наших синочків,яким вже 4 місяця,це наша не перше спроба а третя і двійня,дуже шкодую що не звернулася раніше до програми ЕКО,після 10 років намагання самостійно завагітніти кучу аналізів і операцій,але ми не здалися і тепер ми щасливі батьки, дякуємо
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Щиро вдячні працівникам медцентру, що на Ю.Литвинського, а особливо Котліку В.В. Завдяки вдало підібраному лікуванню та кваліфікованим працівникам, після 15 років безрезультатного лікування в інших медичних закладах, ми завагітніли і маємо синочка. Успіхів у Вашій важливій справі, процвітання, добра та миру!!!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Самая лучшая. Всем рекомендую!!
Відгук про
Женского Вам счастья
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Вітаю. Моїй донечці вчора виповнився ! рік. Це був не легкий, і в той самий час найщасливіший рік в нашому з чоловіком житті, тому ось і прийшла моя черга писати пост подяки нашому найкращому лікарю Котлик В.В. Наш шлях назустріч з донечкою був дуже важким та довгим. На момент зустрічі з В.В. ми мали : вік 45 років, 26 років лікування, аналізів, обстежень, операцій, 10 невдалих спроб ЕКЗ в інших клініках. З 11 спроби ЕКЗ (перший перенос у В.В.) ми отримали довгоочікувану вагітність, а в лютому 2021 року з"явилась на світ наша донечка, сенс нашого життя. Дякуємо Богу за зустріч з В.В. Це уважний, ввічливий, компетентний, професіонал своєї справи, лікар від Бога!!! Від душі щиро дякуємо Володимиру Володимировичу, бажаємо здоров"я, низький уклін за Вашу працю. Хочемо висловити подяку асистенту лікаря Марині Л., а МЦ "Мати та дитина" бажаємо процвітання.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Добрий день! Хочемо подякувати за неймовірне щастя бути батьками,яке подарував нам Котлик В.В.Вже як місяц ми насолоджуємося батьківством.Дуже дякуємо Котлика В.В.за його увагу до деталей, чуйність, підтримку та професіоналізм.Бо все вийшло з першого разу після 5 років очікування та лікування у інших клініках.Дякуємо уважному персоналу клініки на Ю.Літвинського.Володимир Володимирович бережи вас Бог!
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочется выразить огромную благодарность, сказать огромное спасибо замечательному врачу Радько Виталию Юрьевичу. Обращались за помощью к нему еще в 2018 году после его поездки в Беларусь, после консультации сразу решили не медлить и обратиться к нему за помощью после 4-х неудачных попыток у себя в Беларуси. С первого знакомства мы поняли, что это не только хороший специалист, врач, но ещё и человек, все доступно объяснялось, пояснялось, в процессе лечения и всего протокола ЭКО была моральная поддержка с его стороны. Виталий Юрьевич, врач, который работает не на количество попыток, а на качество и результат. И вот уже наш долгожданный результат мы увидели с первой попытки, а она была не такая уж и лёгкая, плюс была сделана гистероскопия. Это просто невероятное счастье, которое делает этот врач , делает людей счастливыми. Сейчас нашему счастью, нашим девочкам-двойняшкам 7 месяцев. Виталий Юрьевич спасибо Вам за ваш труд, ваши знания и умение!!!! Привет из г.Гомеля (Беларусь).
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» на Малевича
Доброго дня!!! Хочу розповісти вам про лікаря Багатько Ольгу Володимирівну. Перша зустріч відбулась у нас 14.03.2019 року, лікаря вибирала на сайті " Мати та дитина" інтуїтивно і не пошкодувала. В той же день мене відправили на гістероскопію. Отримавши результат було запропоновано два варіанти запліднення інсемінація чи ЕКЗ. 23.04.2019 було проведено інсемінацію, спроба невдала, далі пішли в протокол ЕКЗ 21.05.2019 була проведена пункція взято 6 яйцеклітин з них отримали трьох ембріончиків які на п'ятий день відправили на NGS. 19.06.2019 прийшли наші результати що 2 і 3 ембріони можуть бути рекомендовані до ембріотрансферу. На початку менструального циклу почались візити в клініку для контролю ендометрію, корекції дози препаратів. 04.09.2019 була перша спроба, але невдала!!! Ольга Володимирівна нас підтримала і ми вирішили в слідуючому циклі робити перенос, це було 09.10.2019. 21.10.2019 ми дізнались що вагітність наступила, ХГЧ 353. Потім УЗД підтвердило наші сподівання.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» на Оболоні
Хочу сказати велике ДЯКУЮ всьому колективу центру на Оболоні, особливо Чеврвак Наталії Миколаївні за мій легкий період вагітності. Протягом 9 місяців зі мною були на зв'язку 24/7. Всі питання вирішувалися за один візит до центру. Простими словами все пояснювали. Відношення було таке, що іноді я думала,що я їхня дочка або внучка)) Після народження доньки першим ділом мені хотілося прийти та показати плід їхньої праці) Обов'язково повернуся з другою вагітностью) Ви всі найкращі та професіонали свого діла) За нагадування про візити окреме дякую ;))
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205