Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Неймовірно та безмежно вдячні Холодян Ірині Ярославівній за нашого сина Марка? якого ми так чекали. При першій зустрічі я довірилась Ірині Ярославівній, як мамі яка взяла за руку і завжди у всьому підтримувала.
Ви дійсно та фея?, про яку уже у всій Україні ходять легенди, Ви та, від якої сім'ї які втратили надію, йдуть та їдуть додому з малючкам під серденьками❤️) Так одного разу поїхала і я?.
І одного літнього ранку отримала на руки свого сина, і одне з найперших справ які я зробила, це був дзвінок до Вас, щоб поділитися нашою радістю! Любимо Вас, та коли підростемо обов'язково приїдемо в гості обійматися, та згодом ще за одним малючком)?
Також у Вас супер команда асистентів. Альонка то просто мега супер дівчинка ❤️?
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Спасибо Вам за это тайное Наивысшее счастье??.
Когда мой лечащий врач, Коробко Е.Н. направляла к Вам, она Вас назвала настоящим волшебником, и сказала, что у этого доктора всегда все получается!!!Еще раз благодарю Вас!
Более 10 лет походов к разным врачам, более семи попыток Эко, но чудо получилось только у Вас!!!
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Після інших клінік ми майже втратили надію. А потім мені порекомендували Володимира Володимировича.
Якщо вам потрібен результат, то вам сюди. Це той випадок, коли можна відкинути всі вагання і повністю довіритися лікарю. І все у вас вийде.
Всім бажаю стати щасливими батьками
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу подякувати лікарю-чаріанику!Володимир Володимирович зробив справжнє диво....7 років безрезультатного лікування по всіх лікарнях ..вирок безпліддя.... І лише коли потрапила на прийом до Володимира Володимировича він подарував надію...і зараз біля мене сопе моє маленьке янголятко ?Бажаю,щоб кожна жінка відчула таке щастя???А Володимиру Володимировичу бажаю міцного здоров'я і Божого благословіння ???
Лікар чудовий! Спокійно все пояснила, розглянула попередні деталі досліджень, призначила нові дослідження і одразу ж їх провели в клініці. Дуже задоволена, дякую! :)
Я очень благодарна за невероятный труд Александру Владимировичу Микитюк. Долгий путь лечения бесплодия начался 15 лет назад. Лечения, которые не приносили результат. От чего опускались руки, и совершенно не хотелось жить. По совету знакомых обратилась к Микитюк. Особо уже и не надеялась (две неудачные попытки окончательно потрепали нервы). С первого приёма этот Человек заставил встать с колен и бороться дальше. Слаженная работа персонала была на высоте. Очень порадовал подход и чуткое отношение врача. Благодаря Александру Владимировичу, мы стали родителями замечательной дочери. Земной поклон Вам! Долгих лет жизни и крепкого здоровья! С уважением семья Хворост.
Спасибо центру «Мать и дитя» за акцию и возможность получить консультацию специалиста за 1 гривну. От визита к доктору у меня осталось двоякое впечатление. Доктор доброжелательная и коммуникабельная, располагает к себе. НО! Во-первых, непонятно почему врач сразу начинает говорить про ЭКО, хотя показаний к нему на данный момент никаких нет. Во-вторых, мне нового ничего не сказали, может быть это связано с тем, что я свою проблему знаю хорошо и возможные варианты её решения тоже.
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Неймовірно та безмежно вдячні Холодян Ірині Ярославівній за нашого сина Марка? якого ми так чекали. При першій зустрічі я довірилась Ірині Ярославівній, як мамі яка взяла за руку і завжди у всьому підтримувала.
Ви дійсно та фея?, про яку уже у всій Україні ходять легенди, Ви та, від якої сім'ї які втратили надію, йдуть та їдуть додому з малючкам під серденьками❤️) Так одного разу поїхала і я?.
І одного літнього ранку отримала на руки свого сина, і одне з найперших справ які я зробила, це був дзвінок до Вас, щоб поділитися нашою радістю! Любимо Вас, та коли підростемо обов'язково приїдемо в гості обійматися, та згодом ще за одним малючком)?
Також у Вас супер команда асистентів. Альонка то просто мега супер дівчинка ❤️?
15.06.2026
Елена
Відгук про
Котлік Володимир Володимирович
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Спасибо Вам за это тайное Наивысшее счастье??.
Когда мой лечащий врач, Коробко Е.Н. направляла к Вам, она Вас назвала настоящим волшебником, и сказала, что у этого доктора всегда все получается!!!Еще раз благодарю Вас!
Более 10 лет походов к разным врачам, более семи попыток Эко, но чудо получилось только у Вас!!!
15.06.2026
Олена
Відгук про
Котлік Володимир Володимирович
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Після інших клінік ми майже втратили надію. А потім мені порекомендували Володимира Володимировича.
Якщо вам потрібен результат, то вам сюди. Це той випадок, коли можна відкинути всі вагання і повністю довіритися лікарю. І все у вас вийде.
Всім бажаю стати щасливими батьками
15.06.2026
Ірина
Відгук про
Котлік Володимир Володимирович
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу подякувати лікарю-чаріанику!Володимир Володимирович зробив справжнє диво....7 років безрезультатного лікування по всіх лікарнях ..вирок безпліддя.... І лише коли потрапила на прийом до Володимира Володимировича він подарував надію...і зараз біля мене сопе моє маленьке янголятко ?Бажаю,щоб кожна жінка відчула таке щастя???А Володимиру Володимировичу бажаю міцного здоров'я і Божого благословіння ???
15.06.2026
Вікторія
Відгук про
Малова Юлія Олександрівна
Медичний центр «Мати та дитина» на Оболоні
Лікар чудовий! Спокійно все пояснила, розглянула попередні деталі досліджень, призначила нові дослідження і одразу ж їх провели в клініці. Дуже задоволена, дякую! :)
15.06.2026
Людмила
Відгук про
Микитюк Олександр Володимирович
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Я очень благодарна за невероятный труд Александру Владимировичу Микитюк. Долгий путь лечения бесплодия начался 15 лет назад. Лечения, которые не приносили результат. От чего опускались руки, и совершенно не хотелось жить. По совету знакомых обратилась к Микитюк. Особо уже и не надеялась (две неудачные попытки окончательно потрепали нервы). С первого приёма этот Человек заставил встать с колен и бороться дальше. Слаженная работа персонала была на высоте. Очень порадовал подход и чуткое отношение врача. Благодаря Александру Владимировичу, мы стали родителями замечательной дочери. Земной поклон Вам! Долгих лет жизни и крепкого здоровья! С уважением семья Хворост.
15.06.2026
Анастасия
Відгук про
Малова Юлія Олександрівна
Медичний центр «Мати та дитина» на Оболоні
Спасибо центру «Мать и дитя» за акцию и возможность получить консультацию специалиста за 1 гривну. От визита к доктору у меня осталось двоякое впечатление. Доктор доброжелательная и коммуникабельная, располагает к себе. НО! Во-первых, непонятно почему врач сразу начинает говорить про ЭКО, хотя показаний к нему на данный момент никаких нет. Во-вторых, мне нового ничего не сказали, может быть это связано с тем, что я свою проблему знаю хорошо и возможные варианты её решения тоже.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Відгуки