пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Анестезіологічне забезпечення
×
Послуги
Процедури та маніпуляції
×
Послуги
Лабораторна діагностика
×
Послуги

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Лікар
Відгук про
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Хочу отметить прекрасного доктора Клысь Алису Сергеевну. Спасибо большое за Ваш профессионализм, отзывчивость и понимание. Спасибо за то, что всегда на связи и отвечаете на все мои порой странные вопросы. На пальцах и на схемах объясняя, что да как. Уверенна у нас все получится с вашей и божьей помощью. О результате обязательно напишу.
Відгук про
Дуже вдячнана лікарю Владикіній Наталії Володимирівні , завдяки їй мені нарешті вдалось завагітніти. Бажаю лікарю здоров“"я , успіхів в роботі і особистому житті. Всім раджу звертатись саме до неї. Дякую.
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочу висловити подяку лікарю Ковалевській Ларисі Станіславівні і її помічниці Людмилі.Завдяки вам, нам вдалося завагітніти.Дай Бог Вам здоровья. Всім раджу звертатись саме до Ковалевської Л.С.
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Хочу выразить свою благодарность Ковалевской Ларисе Станиславовне за ее профессионализм в своей работе, золотые руки и чуткую душу. У нас все получилось с первой попытки и вот результат: 9 ноября 2015 года у меня на свет появилось два ангелочка - Варвара и Савелий. Лариса Станиславовна! Крепкого Вам здоровья, терпения, семейного благополучия, благодарных пациентов.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» на Оболоні
Клиника с комфортом, персонал очень внимателен. Попала на осмотр к Юлии Александровне Маловой.Очень позитивный доктор,внимательна,юморная.Я пришла на обследование впервые и очень волновалась, но попав к этому замечательному врачу забыла про все переживания. Персонал внимателен и улыбчив. Спасибо за вашу работу и терпение!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» на Малевича
Хочеться висловити велику подяку для лікаря з великої літери Багатько Ользі Володимирівні та її помічниці Тетяні ( на жаль фамілії не знаю).На дитинку ми чекали 5 років-куди ми тільки не звертались.Три роки тому знайшла оголошення в газеті про клініку і зареєструвалася на сайті,через декілька хвилин зателефонували і назначили зустріч. Зайшовши в кабінет до Ольги Володимирівни відразу зрозуміли, що це професіонал своєї справи.Через три місяці дізнались, що чекаємо на дитинку.Ольга Володимирівно,низький Вам уклін і вдячних пацієнтів.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Дуже вдячна вашому найкращому врачу Холодян Ірині Ярословівні за маленьку донечку,завдяки їй ми стали батьками. Супер лікар від бога. Всім раджу звертатись саме до неї. Дякуємо
Відгук про
Медичний центр "Мати та дитина" на Макіївській 8
Большое спасибо Ковалевской Л.В. и Продан Т.А. за качественную диагностику и проведенное лечение, уже не надеялась что смогу иметь детей, а благодаря этим людям забеременела самостоятельно. Низкий поклон Вам и дай Вам Бог,крепкого здоровья,больших успехов в работе и благополучия!В этой клинике действительно сбываются мечты!
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205