пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Автор:
Радько Віталій Юрійович
21.11.2024

Ніколи не зневірюйтесь, навіть, якщо знається, що шансів у вас нема, боріться. Про це – історія з практики Віталія Радька. Вам слово, докторе!

- До мене звернулася молода пара (28 років дружині та 34 чоловікові). У жінки в достатньо молодому віці на фоні значного схуднення розпочалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Під час обстеження було виявлено, що її гіпофіз перестав надсилати яєчникам сигнали, аби ті працювали. Вони ніби німі.

На момент звернення пацієнтка пережила дві невдалих спроби ЕКЗ в інших клініках. Перша проходила із великим ризиком для її здоров’я. Було прокунктовано 50 фолікулів. В результаті програми отримали 2 ембріони. Після пункції пацієнтка провела 2 тижні в палаті інтенсивної терапії. Через пів року було проведено перенос цих двох ембріонів. На жаль, результатів не дало.

Під час другого протоколу ЕКЗ застосували іншу схему стимуляції, дозволяла профілактувати симптом гіперстимуляції яєчників. Ця спроба принесла 50 фолікулів та при цьому, на жаль, 0 яйцеклітин.

Чи варто казати, що після такого невдалого досвіду, до нас на консультацію пара приїхала із дуже скептичним настроєм. Вони вже не вірили, що з цього щось вийде.

Між тим, ми розпочали готувати пацієнтку до третьої для неї процедури ЕКЗ. Результати дали привід для оптимізму – ми отримали 14 яйцеклітин, з них – 8 ембріонів гарної якості. При цьому жодних ознак синдрому гіперстимуляції яєчників.

Всі ці ембріони ми заморозили, аби дати пацієнтці відпочити. Минуло три місяці й ми розморозили один з них та пересадили. Пацієнтка завагітніла з першого разу... Народився здоровий, красивий хлопчик. Трохи менше ніж місяць тому щаслива мама надсилала мені фото. Тепер вона налаштована оптимістично і вже думає про другу, чи навіть третю вагітність. Адже ще 7 ембріонів у неї залишаються.

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205