0 800 504 205

(Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора)

Пн.-Пт: 08:00 - 20:00; Сб: 08:00 - 18:00

Як нас знайти?
Кабінет пацієнта
Новини та статтi

Діти та ЕКЗ під час війни

05.12.2022 |
Поділитись:

Не лише труднощі

Безумовно, народження дитини під час війни — це додаткові труднощі в і без того вкрай непростий час. Але ця медаль має й інший бік: діти — це не лише турботи, а й радість, а іноді й сенс життя. Це підтверджено досвідом багатьох мам, які здобули своє щастя саме у ці дні. Що отримали вони, народивши дитину у воєнний час?

  • Сенс переживати труднощі, страх і невпевненість. Коли ми знаємо, навіщо боремося, це надихає нас та надає сил.
  • Перемикання психологічного стану. Всі проблеми йдуть на задній план, коли на руках немовля, тому що його потреби мають задовольнятися тут і зараз. Роздобути суміш, погодувати, поміняти підгузок, заспокоїти, укласти спати. Ці турботи займають всю увагу, не залишаючи місця для відчуття втраченості, депресії та глобальних переживань.
  • Більше немає самотності. У війну ми тією чи іншою мірою втратили звичне коло спілкування, а хтось і зовсім залишився без близьких поряд. З дитиною ви більше не самотні, поряд завжди є рідна душа. А старші дітки, як показав досвід, — найкращі компаньйони під час евакуації та адаптації до нових умов життя.

Війна — час вашого життя

Йде війна, але вона не скасовує бігу часу, й він не повернеться. Ми продовжуємо дорослішати, старіти та втрачати можливості. На жаль, ми не можемо поставити фізіологію на паузу на час війни та повернутися до питань репродуктивного здоров'я у комфортних умовах. Тим паче що невідомо, коли ці умови настануть. Тому якщо у вас є проблеми з фертильністю, краще вирішувати їх відповідно до плану. Інакше не виключено, що потім, після повернення до звичного життя, проблема стане нерозв'язною, або її розв’язання вимагатиме набагато більше зусиль. Якщо до війни ви запланували екстракорпоральне запліднення, краще не відкладати його — ми зробимо все, щоб вам допомогти.

Якщо чоловік далеко

Окрема розповідь про жінок, чиї чоловіки захищають нашу країну, тоді як вони самі проходять ЕКЗ. Це непрості, але завжди зворушливі історії. Про хоробрість жінки та її рішучість, про те, як перенесення ембріона відбувається, коли чоловік далеко й не завжди в зоні доступу мобільного зв'язку. Про те, як на фронт вирушають перші фотографії з УЗД. Чоловік повернеться з війни та його зустріне вагітна дружина, а може бути й новонароджений малюк. Чи є ефективніше зцілення? На війні трапляється всяке, але що б не трапилося, жінка, що любить, має шанс залишити собі частинку коханої людини.

ЕКЗ під час війни: проблеми та їх вирішення

З якими труднощами ви можете мати справу, проходячи програму ЕКЗ під час війни?

  • Проблеми логістики. У війну порушено рух транспорту, можливі перебої з пальним, багато хто змінив місце проживання, а іноді нікому привезти вас до клініки з іншого міста.
  • Повітряні тривоги. Згідно з українським законодавством та правилами безпеки під час повітряних тривог клініка не працює. У разі сповіщення тривоги клініка закривається, пацієнти та персонал проходять в укриття. Ок, консультації можна відкласти. А як бути з маніпуляціями, які перенести не можна?

Яке рішення пропонує клініка?

Наш досвід показує: всі, кому потрібно потрапити до клініки, до неї так чи інакше добираються. Так, це може статися із запізненням, але ми всі люди, й всі перебуваємо в тих самих умовах. Наші лікарі до подібних ситуацій ставляться з розумінням, завжди йдуть назустріч і закликають усіх своїх пацієнтів бути стриманими та терпимими один до одного. Лікар приймає всіх, хоч би як сильно пацієнт запізнився. Якщо людина прийшла на зустріч, зустріч відбудеться.

З консультаціями під час тривог зазвичай немає проблем — їх можна відкласти. Не занадто важливо, поговорить з вами лікар або ознайомиться з результатами ваших аналізів зараз або через годину-півтори. Інша річ маніпуляції, які перенести не можна. Наприклад, трансвагінальна пункція має бути виконана строго за певний час після введення тригера індукції овуляції. Такої процедури ми не переносимо, незважаючи ні на що, зрозуміло, якщо пацієнтка згодна (інформовані пацієнтки, як правило, згодні). Операція, що почалася, також не буде перериватися, вона буде завершена відповідно до згоди пацієнта, яку він дає письмово перед тим, як відправленням в операційну.

Для іногородніх пацієнтів під час війни ми прагнемо зменшити кількість візитів до клініки, звівши їх до можливого мінімуму. З опорою на свій великий клінічний досвід, кожен такий візит лікарі намагаються зробити максимально містким, щоб за один раз можна було й здати аналізи, й провести потрібний моніторинг, й укласти договір. Можливо щось вдасться зробити за місцем проживання, наприклад, пройти обстеження, а позапланову консультацію провести дистанційно.

Оптимізація: скільки візитів до клініки вимагатиме програма ЕКЗ?

Є кілька протоколів ЕКЗ з різною кількістю візитів та різним ступенем контролю процесу. Якщо жінка живе далеко від клініки та приїзд її проблематичний, лікар підбере такий протокол, який дасть змогу максимальну кількість моніторингів провести за місцем проживання. Така можливість є, якщо поблизу опиниться кваліфікований лікар УЗД. Ваш лікар докладно проінструктує, що можна зробити самостійно, покроково розпише всю програму, щоб жінка змогла пройти її з мінімальними складнощами, але зберігши ефективність.

Програма розпочинається на другий-третій день менструального циклу. Цього дня ви зустрічаєтеся з лікарем та отримуєте препарати, які слід приймати до наступного візиту. Деякі лікарі дають пацієнткам препарати із запасом, щоби стимуляція яєчників не переривалася, якщо наступний запланований візит не відбудеться вчасно.

Наступна зустріч із лікарем призначається за п'ять-сім днів після першого. На цей візит призначається моніторинг росту фолікулів, а також пацієнтка отримує наступну групу препаратів.

За звичайних умов призначається ще один візит перед пункцією. У особливих випадках і за сприятливих результатів моніторингу його можна пропустити без істотного ризику для програми, якщо є можливість зробити потрібні маніпуляції за місцем проживання. У такому разі наступним візитом призначається дата пункції.

Трансвагінальна пункція припадає приблизно на середину менструального циклу, це саме та маніпуляція, яку неможливо перенести навіть у разі повітряної тривоги. Жінка має приїхати разом із партнером, тому що він має здати сперму. Пункція яєчників виконується натще, під загальним знеболенням. Разом із підготовкою та післяопераційним спостереженням вона займає кілька годин, після чого пацієнтка може повертатися додому.

Протягом п'яти діб відбувається культивація ембріонів, а тоді їх потрібно перенести до матки або заморозити (вітрифікувати). Якщо ембріони підлягають заморожуванню з клінічною метою або з метою генетичної діагностики, найближчим часом приїжджати не потрібно. Ми підпишемо з вами контракт заздалегідь, а оплатити вітрифікацію та діагностику можна за безготівковим розрахунком. Про візит до клініки ви домовитеся з лікарем пізніше, коли буде вирішено переносити ембріон.

Якщо потрібно переносити ембріон у матку, через п'ять днів після пункції необхідно приїхати до клініки, бажано з партнером. Якщо раніше заморожені ембріони були підготовлені до пересадки, візит також не можна відкласти, інакше ембріони можуть постраждати.

Ну а наступний етап ЕКЗ — це вже діагностика вагітності. Вона виконується за 12 днів після перенесення. Якщо зручно та безпечно, можна для цього приїхати до клініки, але не буде складним зробити це й за місцем проживання.

Оптимізувавши програму таким чином, відвідування клініки зазвичай вдається звести до трьох-чотирьох: старт, один-два моніторинги та перенесення.

ЕКЗ під час війни? Так!

Отже, ЕКЗ під час війни цілком можливо. Чи важко? Швидше за все, так. Однак багато хто з цим вже впорався, а інші проходять програму прямо зараз. Переваги? Ви не втрачаєте часу, отримуєте шанс народити дитину у досить молодому віці, орієнтуючись на свої сили та можливості, а не на перипетії історичного моменту. Зі свого боку, ми зробимо все, щоб допомогти вам і спростити завдання. Попри війну ми працюємо. Наважуйтесь!

Схожі новини
Лазерне лікування і омолодження піхви
Лазерне лікування і омолодження піхви
09.04.2019 |
Детальнiше
Остеопатія
Остеопатія
09.04.2019 |
Детальнiше
Про гормони
Про гормони
09.04.2019 |
Детальнiше
Харчування під час вагітності
Харчування під час вагітності
09.04.2019 |
Детальнiше
Я вагітна!  Що робити?
Я вагітна! Що робити?
05.10.2023 |
Детальнiше
Вагітність при міомі матки
Вагітність при міомі матки
09.04.2019 |
Детальнiше
Практичні навички при обстеженні безплідних пар
Практичні навички при обстеженні безплідних пар
09.04.2019 |
Детальнiше
Ендометріоз та вагітність
Ендометріоз та вагітність
13.10.2023 |
Детальнiше
Секреторне й обструктивне безпліддя у чоловіків
Секреторне й обструктивне безпліддя у чоловіків
15.02.2019 |
Детальнiше
Статистика ЕКЗ
Статистика ЕКЗ
15.02.2019 |
Детальнiше
Лікування чоловічого безпліддя
Лікування чоловічого безпліддя
15.02.2019 |
Детальнiше
Що таке спермограма?
Що таке спермограма?
15.02.2019 |
Детальнiше
Ендометріоз: лікування, симптоми
Ендометріоз: лікування, симптоми
15.02.2019 |
Детальнiше
Невиношування вагітності. В чому причина?
Невиношування вагітності. В чому причина?
09.04.2019 |
Детальнiше
Огляд у гінеколога
Огляд у гінеколога
11.07.2019 |
Детальнiше
Гістероскопія та її роль у лікуванні безпліддя
Гістероскопія та її роль у лікуванні безпліддя
09.04.2019 |
Детальнiше
Чому не виходить завагітніти
Чому не виходить завагітніти
13.09.2019 |
Детальнiше
Як вирахувати стать дитини до зачаття
Як вирахувати стать дитини до зачаття
02.05.2019 |
Детальнiше
Непрохідність маткових труб
Непрохідність маткових труб
02.05.2019 |
Детальнiше
Синдром гіперстимуляції яєчників: сучасний погляд на проблему
Синдром гіперстимуляції яєчників: сучасний погляд на проблему
13.09.2019 |
Детальнiше
Вагітність при ендометріозі — сучасний погляд
Вагітність при ендометріозі — сучасний погляд
02.05.2019 |
Детальнiше
Проходимость маточных труб
Проходимость маточных труб
02.05.2019 |
Детальнiше
Ознаки вагітності
Ознаки вагітності
02.05.2019 |
Детальнiше
Імунологічне безпліддя та роль антиспермальних антитіл у ньому
Імунологічне безпліддя та роль антиспермальних антитіл у ньому
13.09.2019 |
Детальнiше
Патологія шийки матки
Патологія шийки матки
28.02.2024 |
Детальнiше
ЕКЗ у природному циклі: «за» та «проти»
ЕКЗ у природному циклі: «за» та «проти»
02.05.2019 |
Детальнiше
Практичні навички при обстеженні безплідних пар
Практичні навички при обстеженні безплідних пар
02.05.2019 |
Детальнiше
Штучне запліднення
Штучне запліднення
02.05.2019 |
Детальнiше
Лазерне видалення рубців та шрамів, відбілювання шкіри
Лазерне видалення рубців та шрамів, відбілювання шкіри
06.06.2019 |
Детальнiше
Ви вагітна! І що тепер?
Ви вагітна! І що тепер?
12.07.2019 |
Детальнiше
Не вдається завагітніти. Куди бігти? З чого починати?
Не вдається завагітніти. Куди бігти? З чого починати?
18.07.2019 |
Детальнiше
Що треба знати майбутнім батькам (найпопулярніші питання)
Що треба знати майбутнім батькам (найпопулярніші питання)
24.07.2019 |
Детальнiше
Вагінальний біоценоз
Вагінальний біоценоз
02.08.2019 |
Детальнiше
Ендометріоз. Кілька важливих запитань
Ендометріоз. Кілька важливих запитань
23.08.2019 |
Детальнiше
Підвищення пролактину. Чи варто боятися?
Підвищення пролактину. Чи варто боятися?
12.09.2019 |
Детальнiше
Непрохідність маткових труб, що робити далі?
Непрохідність маткових труб, що робити далі?
20.09.2019 |
Детальнiше
Вірус папіломи людини у чоловіків і жінок
Вірус папіломи людини у чоловіків і жінок
29.02.2024 |
Детальнiше
KAMALIYA: «Вважаю Володимира Котліка хрещеним батьком своїх дітей»
KAMALIYA: «Вважаю Володимира Котліка хрещеним батьком своїх дітей»
08.10.2019 |
Детальнiше
Безпліддя і рак: чому чоловікам обов'язково потрібно сходити до репродуктолога
Безпліддя і рак: чому чоловікам обов'язково потрібно сходити до репродуктолога
08.10.2019 |
Детальнiше
Як підвищити ефективність ЕКЗ
Як підвищити ефективність ЕКЗ
18.10.2019 |
Детальнiше
Портрет жіночого лікаря: 5 ознак хорошого гінеколога
Портрет жіночого лікаря: 5 ознак хорошого гінеколога
25.10.2019 |
Детальнiше
Секс під час ЕКЗ - гарна ідея?
Секс під час ЕКЗ - гарна ідея?
01.11.2019 |
Детальнiше
Про вітамін D
Про вітамін D
15.11.2019 |
Детальнiше
Надлишкова вага та безпліддя
Надлишкова вага та безпліддя
22.11.2019 |
Детальнiше
Ніколи не кажи ніколи. Чим небезпечне чайлдфрі і чому варто залишити «частинку себе» в кріобанку
Ніколи не кажи ніколи. Чим небезпечне чайлдфрі і чому варто залишити «частинку себе» в кріобанку
29.11.2019 |
Детальнiше
Як запланувати здоров'я, довголіття і батьківство: практичні поради від медиків на 2020 й рік
Як запланувати здоров'я, довголіття і батьківство: практичні поради від медиків на 2020 й рік
05.12.2019 |
Детальнiше
Від вірусу до раку: приховані загрози для жіночого здоров'я
Від вірусу до раку: приховані загрози для жіночого здоров'я
13.12.2019 |
Детальнiше
Ознаки, причини та чинники ризику викидня
Ознаки, причини та чинники ризику викидня
19.12.2019 |
Детальнiше
Репродуктивне здоров'я дівчаток-підлітків: що потрібно знати дітям та їх батькам
Репродуктивне здоров'я дівчаток-підлітків: що потрібно знати дітям та їх батькам
26.12.2019 |
Детальнiше
Життя, як диво: як повірити в диво, якщо ви - прагматик, - історія лікаря
Життя, як диво: як повірити в диво, якщо ви - прагматик, - історія лікаря
27.12.2019 |
Детальнiше
Поговоримо про контрацепцію?
Поговоримо про контрацепцію?
14.01.2020 |
Детальнiше
Красива шкіра в юності — запорука щасливого материнства
Красива шкіра в юності — запорука щасливого материнства
28.02.2020 |
Детальнiше
Заряджені на успіх. Від чого залежить ефективність ДРТ
Заряджені на успіх. Від чого залежить ефективність ДРТ
24.04.2020 |
Детальнiше
Чому не всі яйцеклітини стають ембріонами? 
Чому не всі яйцеклітини стають ембріонами? 
01.06.2020 |
Детальнiше
Максим Гапчук: У «Мати та дитина» амбітне майбутнє
Максим Гапчук: У «Мати та дитина» амбітне майбутнє
15.06.2020 |
Детальнiше
Невдале ЕКЗ, як пережити? Поради фахівців
Невдале ЕКЗ, як пережити? Поради фахівців
27.07.2020 |
Детальнiше
Що повинна знати резус-негативна вагітна?
Що повинна знати резус-негативна вагітна?
12.08.2020 |
Детальнiше
9 порад для майбутніх батьків
9 порад для майбутніх батьків
02.09.2020 |
Детальнiше
ЕКЗ: сучасні методи та підходи в лікуванні жіночого безпліддя
ЕКЗ: сучасні методи та підходи в лікуванні жіночого безпліддя
10.09.2020 |
Детальнiше
ICSI: чоловіче безпліддя - не вирок
ICSI: чоловіче безпліддя - не вирок
10.09.2020 |
Детальнiше
Лапароскопія: переваги перед традиційною хірургією
Лапароскопія: переваги перед традиційною хірургією
10.09.2020 |
Детальнiше
Обстеження матки: що потрібно знати про гистероскопии
Обстеження матки: що потрібно знати про гистероскопии
10.09.2020 |
Детальнiше
Штучна внутрішньоматкова інсемінація
Штучна внутрішньоматкова інсемінація
14.09.2020 |
Детальнiше
Діагностика безпліддя у чоловіків
Діагностика безпліддя у чоловіків
14.09.2020 |
Детальнiше
10 причин звернутися чоловікові до андролога
10 причин звернутися чоловікові до андролога
14.09.2020 |
Детальнiше
Кріотехнології як спосіб планування сім'ї
Кріотехнології як спосіб планування сім'ї
15.09.2020 |
Детальнiше
Як стати мамою: психологічна і фізична підготовка
Як стати мамою: психологічна і фізична підготовка
16.09.2020 |
Детальнiше
Monalisa Touch - що це за технологія
Monalisa Touch - що це за технологія
16.09.2020 |
Детальнiше
Передчасний клімакс у чоловіків: як розпізнати і чим небезпечний
Передчасний клімакс у чоловіків: як розпізнати і чим небезпечний
17.09.2020 |
Детальнiше
Навіщо ходити на профілактичний огляд до гінеколога
Навіщо ходити на профілактичний огляд до гінеколога
21.09.2020 |
Детальнiше
Лазерна терапія в гінекології: без анестезії та болю
Лазерна терапія в гінекології: без анестезії та болю
22.09.2020 |
Детальнiше
Амбулаторна гінекологія — своєчасне звернення за кваліфікованою допомогою
Амбулаторна гінекологія — своєчасне звернення за кваліфікованою допомогою
22.09.2020 |
Детальнiше
Як підготуватися до ЕКЗ
Як підготуватися до ЕКЗ
22.09.2020 |
Детальнiше
Вагітність після 35: навіщо потрібні додаткові аналізи та обстеження
Вагітність після 35: навіщо потрібні додаткові аналізи та обстеження
08.10.2020 |
Детальнiше
Причини та профілактика жіночого безпліддя
Причини та профілактика жіночого безпліддя
09.10.2020 |
Детальнiше
Хірургія одного дня: сучасний підхід до лікування
Хірургія одного дня: сучасний підхід до лікування
16.10.2020 |
Детальнiше
Ведення вагітності: зберегти здоров'я дитини і добре самопочуття мами
Ведення вагітності: зберегти здоров'я дитини і добре самопочуття мами
16.10.2020 |
Детальнiше
Вагітність після ЕКЗ: про що потрібно пам'ятати майбутнім батькам
Вагітність після ЕКЗ: про що потрібно пам'ятати майбутнім батькам
21.11.2021 |
Детальнiше
Аномалії матки: їх вплив на настання та виношування вагітності.
Аномалії матки: їх вплив на настання та виношування вагітності.
25.11.2020 |
Детальнiше
Рубець на матці після кесарського розтину
Рубець на матці після кесарського розтину
02.06.2021 |
Детальнiше
Найпоширеніші помилки під час вагітності
Найпоширеніші помилки під час вагітності
26.01.2021 |
Детальнiше
Поняття хронічного ендометритут
Поняття хронічного ендометритут
29.02.2024 |
Детальнiше
Варикоз та геморой під час вагітності
Варикоз та геморой під час вагітності
26.01.2021 |
Детальнiше
Резус-конфлікт
Резус-конфлікт
04.02.2021 |
Детальнiше
Планування вагітності (спосіб життя)
Планування вагітності (спосіб життя)
04.02.2021 |
Детальнiше
Антимюллерів гормон
Антимюллерів гормон
12.02.2021 |
Детальнiше
Аптечка вагітної на час війни
Аптечка вагітної на час війни
05.03.2022 |
Детальнiше
Зникли місячні під час війни. Що робити?
Зникли місячні під час війни. Що робити?
21.03.2022 |
Детальнiше
Заморозка сперми чоловіка перед війною
Заморозка сперми чоловіка перед війною
30.03.2022 |
Детальнiше
Візит до репродуктолога під час війни
Візит до репродуктолога під час війни
04.04.2022 |
Детальнiше
Дізналась, що вагітна перед війною. Що робити?
Дізналась, що вагітна перед війною. Що робити?
17.04.2022 |
Детальнiше
Затримка місячних
Затримка місячних
28.02.2024 |
Детальнiше
Що означають вагінальні виділення
Що означають вагінальні виділення
04.07.2022 |
Детальнiше
ЕКЗ та його етапи
ЕКЗ та його етапи
05.07.2022 |
Детальнiше
Чому я не можу завагітніти?
Чому я не можу завагітніти?
06.07.2022 |
Детальнiше
Як визначити овуляцію
Як визначити овуляцію
07.07.2022 |
Детальнiше
Як завагітніти, якщо немає овуляції?
Як завагітніти, якщо немає овуляції?
23.07.2022 |
Детальнiше
Кіста яєчника
Кіста яєчника
23.07.2022 |
Детальнiше
Діагностика чоловічої безплідності
Діагностика чоловічої безплідності
23.07.2022 |
Детальнiше
Коли звертатися до гінеколога
Коли звертатися до гінеколога
03.10.2022 |
Детальнiше
Гайд за програмами лікування безпліддя
Гайд за програмами лікування безпліддя
03.10.2022 |
Детальнiше
Відкладене материнство: що потрібно знати про заморожування яйцеклітини
Відкладене материнство: що потрібно знати про заморожування яйцеклітини
20.10.2022 |
Детальнiше
Тобі дають шанс. Що треба знати про штучне запліднення
Тобі дають шанс. Що треба знати про штучне запліднення
26.10.2022 |
Детальнiше
Що спричиняє молочницю і чому вона повертається
Що спричиняє молочницю і чому вона повертається
26.10.2022 |
Детальнiше
Ожиріння та безпліддя
Ожиріння та безпліддя
02.11.2022 |
Детальнiше
Діти та ЕКЗ під час війни
Діти та ЕКЗ під час війни
05.12.2022 |
Детальнiше
Міфи про донорство яйцеклітин
Міфи про донорство яйцеклітин
22.03.2023 |
Детальнiше
Як підготуватися до огляду у лікаря-гінеколога
Як підготуватися до огляду у лікаря-гінеколога
22.03.2023 |
Детальнiше
Вагітність під час війни
Вагітність під час війни
22.03.2023 |
Детальнiше
ЕКЗ та онкологія
ЕКЗ та онкологія
22.03.2023 |
Детальнiше
Які аналізи здають під час вагітності та коли
Які аналізи здають під час вагітності та коли
22.03.2023 |
Детальнiше
Пренатальні скринінги на 1, 2 та 3 триместрах
Пренатальні скринінги на 1, 2 та 3 триместрах
22.03.2023 |
Детальнiше
Інвазивна пренатальна діагностика
Інвазивна пренатальна діагностика
22.03.2023 |
Детальнiше
Неінвазивна пренатальна діагностика
Неінвазивна пренатальна діагностика
22.03.2023 |
Детальнiше
Вагітність та дворога матка
Вагітність та дворога матка
22.03.2023 |
Детальнiше
Як проходить стимуляція овуляції
Як проходить стимуляція овуляції
22.03.2023 |
Детальнiше
Імплантація ембріона, або від чого залежить успіх ЕКЗ
Імплантація ембріона, або від чого залежить успіх ЕКЗ
22.03.2023 |
Детальнiше
Коли краще переносити ембріон — на третій чи п'ятий день?
Коли краще переносити ембріон — на третій чи п'ятий день?
22.03.2023 |
Детальнiше
Як відрізнити початок пологів від хибної тривоги
Як відрізнити початок пологів від хибної тривоги
22.03.2023 |
Детальнiше
Гімнастика Кегеля для зміцнення м'язів тазового дна
Гімнастика Кегеля для зміцнення м'язів тазового дна
02.05.2023 |
Детальнiше
Нові чоловічі контрацептиви
Нові чоловічі контрацептиви
02.05.2023 |
Детальнiше
Навіщо і як потрібно брати кров
Навіщо і як потрібно брати кров
02.05.2023 |
Детальнiше
Як підготуватися до прийому у репродуктолога
Як підготуватися до прийому у репродуктолога
02.05.2023 |
Детальнiше
Фізіологія післяпологового періоду
Фізіологія післяпологового періоду
03.05.2023 |
Детальнiше
Естетична гінекологія як частина естетичної медицини
Естетична гінекологія як частина естетичної медицини
03.05.2023 |
Детальнiше
Менопауза та клімакс у жінок
Менопауза та клімакс у жінок
03.05.2023 |
Детальнiше
Відновлення після пологів
Відновлення після пологів
03.05.2023 |
Детальнiше
Лікування нетримання сечі у чоловіків та жінок
Лікування нетримання сечі у чоловіків та жінок
03.05.2023 |
Детальнiше
Багатоплідна вагітність
Багатоплідна вагітність
04.05.2023 |
Детальнiше
Перейми перед пологами
Перейми перед пологами
04.05.2023 |
Детальнiше
Вторинне безпліддя
Вторинне безпліддя
04.05.2023 |
Детальнiше
Кольпоскопія: Що потрібно знати
Кольпоскопія: Що потрібно знати
14.09.2023 |
Детальнiше
Гінекологічні проблеми після 35 років
Гінекологічні проблеми після 35 років
14.09.2023 |
Детальнiше
Фіброма матки
Фіброма матки
15.11.2023 |
Детальнiше
Лейоміома матки
Лейоміома матки
15.11.2023 |
Детальнiше
Видалення матки (екстирпація)
Видалення матки (екстирпація)
15.11.2023 |
Детальнiше
Хірургічна дефлорація
Хірургічна дефлорація
15.11.2023 |
Детальнiше
Біпарієтальний розмір плода
Біпарієтальний розмір плода
15.11.2023 |
Детальнiше
Комбіновані оральні контрацептиви (КОК)
Комбіновані оральні контрацептиви (КОК)
04.12.2023 |
Детальнiше
Вітаміни для вагітних
Вітаміни для вагітних
29.01.2024 |
Детальнiше
Баланопостит
Баланопостит
29.01.2024 |
Детальнiше
Аменорея
Аменорея
29.01.2024 |
Детальнiше
Кіста яєчника
Кіста яєчника
29.01.2024 |
Детальнiше
Що таке варикоцеле?
Що таке варикоцеле?
29.01.2024 |
Детальнiше
Що таке базальна температура?
Що таке базальна температура?
29.01.2024 |
Детальнiше
Що таке багатоводдя та які його особливості
Що таке багатоводдя та які його особливості
29.01.2024 |
Детальнiше
Чек-Ап організму у Києві, Львові, Житомирі
Чек-Ап організму у Києві, Львові, Житомирі
02.02.2024 |
Детальнiше
Чек-Ап для жінок у Києві, Львові, Житомирі
Чек-Ап для жінок у Києві, Львові, Житомирі
14.02.2024 |
Детальнiше
Гормональний збій
Гормональний збій
05.02.2024 |
Детальнiше
Що таке маловоддя?
Що таке маловоддя?
05.02.2024 |
Детальнiше
Роль тестостерону в організмі та його важливість для чоловічого здоров'я
Роль тестостерону в організмі та його важливість для чоловічого здоров'я
05.02.2024 |
Детальнiше
Аденома передміхурової залози
Аденома передміхурової залози
05.02.2024 |
Детальнiше
Ранній клімакс
Ранній клімакс
06.02.2024 |
Детальнiше
Виділення під час вагітності
Виділення під час вагітності
06.02.2024 |
Детальнiше
Кесарів розтин
Кесарів розтин
06.02.2024 |
Детальнiше
Овуляторний синдром
Овуляторний синдром
06.02.2024 |
Детальнiше
Прееклампсія та еклампсія
Прееклампсія та еклампсія
06.02.2024 |
Детальнiше
Гестоз
Гестоз
06.02.2024 |
Детальнiше
Антифосфоліпідний синдром (АФС)
Антифосфоліпідний синдром (АФС)
06.02.2024 |
Детальнiше
Значення болю в животі в період вагітності
Значення болю в животі в період вагітності
06.02.2024 |
Детальнiше
Молочниця під час вагітності
Молочниця під час вагітності
07.02.2024 |
Детальнiше
Лубриканти – що це, для чого потрібні та який вибрати
Лубриканти – що це, для чого потрібні та який вибрати
07.02.2024 |
Детальнiше
Що таке ерозія шийки матки?
Що таке ерозія шийки матки?
29.02.2024 |
Детальнiше
Куріння під час планування вагітності
Куріння під час планування вагітності
28.02.2024 |
Детальнiше
Нерегулярні місячні
Нерегулярні місячні
28.02.2024 |
Детальнiше
Рак шийки матки: причини, симптоми, лікування
Рак шийки матки: причини, симптоми, лікування
28.02.2024 |
Детальнiше
Що таке токсикоз?
Що таке токсикоз?
28.02.2024 |
Детальнiше
Поради для жінок щодо догляду за красою і здоров'ям (чек-лист)
Поради для жінок щодо догляду за красою і здоров'ям (чек-лист)
28.02.2024 |
Детальнiше
Утримання від сексу для чоловіків і жінок перед зачаттям
Утримання від сексу для чоловіків і жінок перед зачаттям
28.02.2024 |
Детальнiше
Феритин і вагітність
Феритин і вагітність
28.02.2024 |
Детальнiше
Що таке поліпи?
Що таке поліпи?
28.02.2024 |
Детальнiше
Планування вагітності після вакцинації
Планування вагітності після вакцинації
28.02.2024 |
Детальнiше
Репродуктивне здоров'я
Репродуктивне здоров'я
28.02.2024 |
Детальнiше
Як поводитися після перенесення ембріона
Як поводитися після перенесення ембріона
01.03.2024 |
Детальнiше
Болі під час місячних
Болі під час місячних
01.03.2024 |
Детальнiше
Генітальний герпес: симптоми, лікування, причини
Генітальний герпес: симптоми, лікування, причини
01.03.2024 |
Детальнiше
Що таке ПМС?
Що таке ПМС?
01.03.2024 |
Детальнiше
Мультифолікулярні яєчники
Мультифолікулярні яєчники
01.03.2024 |
Детальнiше
Хто є донором сперматозоїдів і як ним стати?
Хто є донором сперматозоїдів і як ним стати?
06.03.2024 |
Детальнiше
Анемія під час вагітності: причини, симптоми, лікування
Анемія під час вагітності: причини, симптоми, лікування
11.04.2024 |
Детальнiше
Вагінопластика: визначення та показання
Вагінопластика: визначення та показання
11.04.2024 |
Детальнiше
Лабіопластика: визначення, показання, вартiсть
Лабіопластика: визначення, показання, вартiсть
11.04.2024 |
Детальнiше
Опущення матки: визначення, симптоми, лiкування
Опущення матки: визначення, симптоми, лiкування
11.04.2024 |
Детальнiше
ПАП-тест: визначення, норма та для чого використовують
ПАП-тест: визначення, норма та для чого використовують
11.04.2024 |
Детальнiше
Сучаснi методи контрацепції для жінок та чоловіків
Сучаснi методи контрацепції для жінок та чоловіків
11.04.2024 |
Детальнiше
Апоплексія яєчника: причини, дiагностика, лiкування
Апоплексія яєчника: причини, дiагностика, лiкування
11.04.2024 |
Детальнiше
Видалення кондилом
Видалення кондилом
11.04.2024 |
Детальнiше
Захворювання, що передаються статевим шляхом, у чоловіків
Захворювання, що передаються статевим шляхом, у чоловіків
11.04.2024 |
Детальнiше
Симфізит під час вагітності
Симфізит під час вагітності
11.04.2024 |
Детальнiше
Бактеріальний вагіноз
Бактеріальний вагіноз
11.04.2024 |
Детальнiше
Передчасні пологи: причини та симптоми
Передчасні пологи: причини та симптоми
11.04.2024 |
Детальнiше
Відеоцистоскопія
Відеоцистоскопія
11.04.2024 |
Детальнiше
Виснаження яєчників
Виснаження яєчників
11.04.2024 |
Детальнiше
Перелік речей для пологового будинку, необхідних для молодої мами та дитини
Перелік речей для пологового будинку, необхідних для молодої мами та дитини
11.04.2024 |
Детальнiше
Міомектомія: показання та наслідки
Міомектомія: показання та наслідки
17.05.2024 |
Детальнiше
Двійнята чи близнюки?
Двійнята чи близнюки?
17.05.2024 |
Детальнiше
Життя після видалення матки
Життя після видалення матки
17.05.2024 |
Детальнiше
Вплив алкоголю під час вагітності
Вплив алкоголю під час вагітності
17.05.2024 |
Детальнiше
Нормозооспермiя
Нормозооспермiя
14.05.2024 |
Детальнiше
Клімактеричний синдром: визначення, симптоми, лікування
Клімактеричний синдром: визначення, симптоми, лікування
14.05.2024 |
Детальнiше
Тубектомія: показання та наслідки
Тубектомія: показання та наслідки
14.05.2024 |
Детальнiше
Лапароскопія кісти яєчника: симптоми, причини захворювання та метод лікування
Лапароскопія кісти яєчника: симптоми, причини захворювання та метод лікування
14.05.2024 |
Детальнiше
Рясні місячні: причини, симптоми та лікування захворювання
Рясні місячні: причини, симптоми та лікування захворювання
14.05.2024 |
Детальнiше
Перший триместр вагітності
Перший триместр вагітності
14.05.2024 |
Детальнiше
Другий триместр вагітності
Другий триместр вагітності
14.05.2024 |
Детальнiше
Третій триместр вагітності
Третій триместр вагітності
14.05.2024 |
Детальнiше
Біль під час сечовипускання: причини у жінок та чоловіків, діагностика, лікування
Біль під час сечовипускання: причини у жінок та чоловіків, діагностика, лікування
03.06.2024 |
Детальнiше
Біль внизу живота: причини, ризики, діагностика та лікування
Біль внизу живота: причини, ризики, діагностика та лікування
03.06.2024 |
Детальнiше
Запалення яєчника: причини, симптоми та лікування
Запалення яєчника: причини, симптоми та лікування
03.06.2024 |
Детальнiше
Що таке ооцити та яка їх роль у програмі ЕКЗ?
Що таке ооцити та яка їх роль у програмі ЕКЗ?
03.06.2024 |
Детальнiше
Фімоз
Фімоз
31.07.2024 |
Детальнiше
Перше УЗД при вагітності: коли потрібно робити?
Перше УЗД при вагітності: коли потрібно робити?
02.08.2024 |
Детальнiше
Цервіцит: визначення, причини, симптоми, діагностика та лікування
Цервіцит: визначення, причини, симптоми, діагностика та лікування
02.08.2024 |
Детальнiше
Гіпертонус матки: причини, симптоми та лікування
Гіпертонус матки: причини, симптоми та лікування
02.08.2024 |
Детальнiше
Передлежання плаценти — що потрібно знати
Передлежання плаценти — що потрібно знати
02.08.2024 |
Детальнiше
Гідроцеле: визначення, симптоми, причини та лікування
Гідроцеле: визначення, симптоми, причини та лікування
02.08.2024 |
Детальнiше
Традиційні та альтернативні підходи до підвищення фертильності
Традиційні та альтернативні підходи до підвищення фертильності
14.08.2024 |
Детальнiше
Поради щодо здоров’я та харчування для покращення фертильності
Поради щодо здоров’я та харчування для покращення фертильності
14.08.2024 |
Детальнiше
Всі новини та статті
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205